Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Stali jsme se výhradním distributorem Pancontrol

Pancontrol – 20 let zkušeností v oboru elektrotechnických měřicích přístrojů

zkoušečka napětí PAN Voltfinder.jpg

Od tohoto roku se ELKOV elektro stal výhradním distributorem značky Pancontrol na českém trhu. Tato společnost se specializuje na výrobu vysoce přesných měřicích přístrojů. V nabídce naleznete multimetry, proudové kleště, zkoušečky napětí, ale také speciální přístroje na měření teploty, vlhkosti, délky kabelů a mnoho dalšího.

přehled produktů na e-shopu

Zkoušečky napětí

Slouží k rychlé kontrole přítomnosti elektrického napětí – volitelně bezkontaktní, 1pólové nebo 2pólové s možností zobrazení rozsahu napětí.

multimetr PAN 188.jpg

Multimetry

Nabízí řadu funkcí pro měření elektrických i neelektrických veličin (dle modelu) – od jednoduchých a levných přístrojů pro domácí použití až po robustní profesionální přístroje pro náročné použití na stavbách a v průmyslu.

Proudové kleště

proudové kleště PAN 1000AD.jpg

Používají se pro bezdotykové měření malých, středních a velkých proudů do 3 000 A. Nabízejí také kompletní řadu měřicích funkcí jako multimetry.Proudové kleště

Speciální měřicí přístroje

Používají se k měření široké škály proměnných jako je teplota, vlhkost, intenzita světla, hladina zvuku, izolační odpor, délky kabelů, umístění vedení atd.

 


 

Pancontrol naleznete v naší síti prodejen nářadí. Nejprodávanější položky držíme skladem. Značku Pancontrol zastřešuje divize ELKOV servis.

Katalog Pancontrol

▼ pdf ke stažení