Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

ELKOV AUTHOR tým

Úspěšně rozjetá sezona závodního týmu ELKOV Author

 

Elkov-author-team

 

AKTUÁLNĚ: 

Úspěšná sezóna ELKOV Author týmu pokračuje! Po celkovém 3. místě z Ronde de I'Oise, dosáhli jezdci velmi pěkného umístění i ve špičkově obsazeném závodě první kategorie Tour of Slovenia.
O tom, že šlo o kvalitní podnik svědčí startovní listina, v níž bylo devět World Tour a tři ProContinetal týmy. 
Na startovní listině se objevovala jména jako: Mark Cavendish, Marcel Kittel, Rafal Majka nebo Rigoberto Uran.
K těmto závodníkům se na start postavila i sedmička českých jezdců: Kaňkovský, Černý, Hačecký Polnický, Otruba, Bárta a Kukrle. 

 

Nejlepšího výsledku dosáhl Josef Černý, který před sebou v poslední etapě nechal pouze favorizované slovince Rogliče a Tratnika a vybojoval krásné třetí místo. Díky skvělým časům v ostatních etapách se umístil na celkové 7.příčce s 38 UIC body:

“Jel jsem od začátku na doraz, protože jsem cítil, že by to mohlo vyjít. Od začátku závodu se mi stále zlepšovaly nohy a navíc mi seděl mírně zvlněný profil. Třetí místo v tak skvěle obsazeném závodě považuji za jeden z mých nejlepších výsledků,” zhodnotil poslední den na Tour of Slovenia Josef Černý.

 

 

Všem zúčastněným gratulujeme ke skvělým výsledkům a do dalších závodů přejeme mnoho úspěchů!

 


 

Kontinentální UCI tým ELKOV Author v letošním roce opět potvrzuje pozici jednoho z nejlepších evropských týmu ve své kategorii. Jeho soupisku posílil i Jan Bárta, který má za sebou starty na největší monumentech jako jsou Tour de France nebo Giro d’Italia.


Za úvodní tři měsíce se hradeckým závodníkům podařilo po celé Evropě posbírat více než dvě desítky pódiových míst, mezi kterými byla i vítězství na prestižních závodech ve Francii nebo Polsku.
Zatím nejúspěšnějším závodníkem v barvách Elkov Author je prozatím bývalý mistr světa na dráze Alois Kaňkovský.

ELKOV Author je v tuto chvíli druhým nejlepším kontinentálním týmem v Evropě a usiluje o nominaci týmu na mistrovství světa v týmové časovce. Dalšími vrcholy sezony budou bezesporu špičkově obsazené české a slovenské mistrovství a největší domácí podnik, závod první kategorie, Czech Cycling Tour.

 

Jsme rádi, že tým, který ELKOV elektro již několik roků podporuje, sklízí úspěchy v zahraničí a věříme, že na Mistrovství SR a ČR na konci června se bude týmu dařit stejně jako doposud.

 

Aktualizováno: 21.6.2018