Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Světlo už dávno není pouze funkčním prvkem uprostřed místnosti. Svým umístěním, intenzitou či barvou dotváří atmosféru celého prostoru a zlepšuje pocit pohodlí, náladu i výkonnost. Správně zvolené světlo navíc dokáže šetřit také zdraví.

Toho jsme si samozřejmě vědomi, a proto otevíráme nové světelné studio v Brně s rozšířenými službami pro již registrované, ale i nově příchozí zákazníky. Zde nabízíme více než jen samotná svítidla. Tým zkušených pracovníků vám na základě vašich možností poradí nebo přímo navrhne řešení dle potřeb a vkusu. Stane se průvodcem procesu, na jehož konci budete odcházet s ideální variantou osvětlení do vašeho interiéru. Světelné návrhy jsou vždy šité na míru interiéru, přání a v neposlední řadě také vašim cenovým možnostem.

Světelné studio se nachází v nové přístavbě společnosti ELKOV elektro na ulici Sokolova v Brně Horních Heršpicích. Nabízí široké portfolio interiérových a exteriérových svítidel světových i tuzemských značek k zhlédnutí přímo na místě. Díky velkým skladovým kapacitám si mnohé z nich můžete rovnou odnést.

Přijďte nás navštívit a rozsviťte Váš domov.

 

Lighting studio nabízí:

  •  návrhy osvětlení interiéru a exteriéru ZDARMA
  •  kompletní servis při projektu
  •  prodej a montáž svítidel
  •  technická podpora
  •  výpočet osvětlení a návrh svítidel
  •  poradenství
  •  dodávky ve sjednaných termínech

Stropní, závěsná či nástěnná svítidla, lustry, stojací i stolní lampy nebo vánoční osvětlení – nabízíme jednotlivě nebo je lze kombinovat do celých sérií.

Pro architekty, projektanty a elektromontážní firmy nabízíme výběr svítidel přímo z katalogů českých i zahraničních výrobců s dodávkou na místo určení s možností montáže.

 

Otevírací doba

pondělí - pátek: 6:30 - 16:30

Adresa

Sokolova 701/1f, 619 00, Brno