Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

ELKOV Author tým

 EA_Hromadná fotka.jpg

 

Gratulujeme týmu ELKOV Author!

 

Tým ELKOV Author navazuje na loňskou úspěšnou sezonu vítězstvím Jana Bárty na Tour du Louit et Cher. Tento úspěch ještě podtrhlo vítězství v týmové soutěži. Druhým nejúspěšnějším závodníkem týmu se stal nováček týmu Michal Schlegel, který se umístil na 16. místě. 

Z Francie se tým přesunul do Polska, kde si v prvním závodě série Visegrad4 dospurtoval pro vítězství Alois Kaňkovský. Tentýž závodník ovládl i Memorial Andrzeje Trochanowskiego UCI 1.2 v polském Baboszewu.  Na stupně vítězů zde vystoupal i František Sisr, který závod dokončil na třetím místě. 

 Gratulujeme všem členům týmu ELKOV Author a těšíme se na další skvělé výsledky!

 

ELKOV Author odhalil posily pro závodní sezonu 2019

 

Elkov Author má za sebou jednu z nejlepších závodních sezon za celou dobu své historie. Jezdci hradeckého týmu si v letošním roce připsali celkem 12 vítězství v UCI závodech, k nimi přidali vítězství na mistrovství ČR v silničním závodě i v časovce a ovládli i Český pohár v silniční cyklistice.

Vrcholem závodní sezony pak byla kvalifikace na mistrovství světa v týmové časovce, která se odehrálo v rakouském Innsbrucku, kde Elkov Author obsadil 12. místo a dokázal porazit i World Tour týmy.

Celkovým účet za tento rok pak činí zisk 1115 UCI bodů a tým v současné době drží 14. pozici v soutěži UCI Europe Tour a 1. místo mezi UCI Continental týmy. 

 

EA_4.jpg

 

EA_1.jpg

 

EA_3.jpg

 

EA_2.jpg

 ______________________________________________________________________________________________________________

V roce 2019 bude sestavu Elkov Author tvořit celkem 10 závodníků. Na soupisce zůstávají Jan Bárta, Vojtěch Hačecký, Alois Kaňkovský, Michael Kukrle, Jakub Otruba a Matěj Zahálka.


Ty doplní František Sisr, který přichází z týmu CCC Sprandi Polkowice a který letošní sezonu zahájil vítězstvím na jednorázovém závodě kategorie HC Ronde van Drenthe. Druhou posilou je pak Karel Hník z Pardus - Tufo Prostějov, který má za sebou dvouletou zkušenost i výsledky z ProContinental týmů Verva a Cult Energy.
Dalším závodníkem, který posílí hradecký tým je Dominik Neumann, který v úvodu letošní sezony prodělal těžké zranění, ale stihl se vrátit do závodního kolotoče a zajíždět stabilní výsledky. Desátým do party pak bude mladý Matěj Štibingr z pražské Dukly, který by měl být nadějí do kategorie U23.

 ______________________________________________________________________________________________________________

ELKOV Author se poprvé sešel v nové sestavě a s další posilou


Tým Elkov Author má za sebou první  týmové setkání pro sezonu 2019, do které vstupuje s další posilou.
Týden před odletem do Španělského Calpe se sešel až na nemocného Matěje Zahálku kompletní tým v Hradci Králové, aby si doladil a odzkoušel materiální vybavení pro novou sezonu.

 

Michal Schlegelpřichází jako typický vrchař po dvouletém působení v ProContinental týmu, kde nasbíral nejen velké zkušenosti včetně účasti na Giro d’ Italia, ale i velmi dobré výsledky.
"Strašně moc se nyní těším na práci v novém týmu a s novými lidmi," popsal své pocity po prvním setkání s týmem Michal Schlegel. 

 

 ELKOV Author nakonec zůstane v tomto roce v celkovém počtu deseti závodníků, když se se závodní kariérou rozhodl rozloučit Vojtěch Hačecký, který v Hradci Králové působil čtyři sezony a vždy byl jeho velmi platným členem. 
 
EA_Hromadná auto.jpg

ELKOV