PRODEJCE V KANTÝNĚ

27. 04. 2018

Hledáme nového kolegu/kolegyni do naší kantýny na centrále Brno Kšírova 255

Náplň práce:

  • práce na pokladně
  • práce v obsluhovaném úseku
  • prodej potravinářského zboží
  • kontrola, příjem a prodej zboží v kantýně
  • výdej obědů
  • občasná příprava pokrmů - míchaná vejce, příprava baget

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ
  • zdravotní průkaz - potravinářský
  • dobrý zdravotní stav
  • schopnost přípravy jídel - bulky, palačinky, míchaná vejce apod.
  • samostatnost, spolehlivost a smysl pro čistotu

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zaměstnanecké benefity - sick day, stravenky.....
  • možnost profesního růstu
  • systém vzdělávání

V případě zájmu nám, prosím zašlete profesní životopis. V případě, že se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti. Těšíme se na Vás.

Termín nástupu

Ihned nebo dle dohody.