FAKTURANTKA

14. 06. 2018

Hledáme nové zaměstnance na pozici fakturantka pro naši pobočku Pardubice

Náplň práce:

  • zpracování a vyhotovování faktur
  • zodpovědnost za kontrolu a správnost faktur
  • kontrola, vyhotovování a archivace dodacích listů
  • příprava podkladů pro expedici
  • aktivní spolupráce s úsekem účetnictví
  • výdej zboží ze skladu a péče o sklad

Požadujeme

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost práce na PC včetně MS Office
  • komunikace se zákazníkem
  • samostatnost, přesnost, spolehlivost, prozákaznický přístup
  • práce vhodná pro absolventy

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zaměstnanecké benefity - sick day, stravenky.....
  • možnost profesního růstu
  • systém vzdělávání

V případě zájmu nám, prosím zašlete profesní životopis. V případě, že se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti. Těšíme se na Vás.

Termín nástupu

Ihned nebo dle dohody.