.NET Vývojář

14. 05. 2024 | Pobočka: Brno - Kšírova

Naše firma se s úspěchem specializuje na segment B2B, čímž posiluje svou pozici jako lídr na trhu. Na tomto úspěšném základu a na dobře známé značce ELKOV v obchodním světě, rozšiřujeme své působení i v B2C oblasti.

Koho hledáme:

Nadšeného a inovativního vývojáře se zkušenostmi s .NET/C# vývojem a cloudovým prostředím, který s námi rozjede novou e-commerce platformu.V našem týmu aktuálně stavíme bohatou integrační vrstvu v Azure cloudu, která ovlivňuje tok dat dovnitř i ven z firmy. Tato pozice nabízí jedinečnou příležitost ovlivňovat tok dat s maximálním využitím Azure cloudových technologií a je jen na nás, jak využijeme jeho možnosti.

Pracovní náplň:

  • Návrh, vývoj a údržba škálovatelných cloud-basedaplikací pro zcela nové e-commerce řešení.
  • Vývoj nových API rozhraní a integrace externích systémů do současného ekosystému.
  • Implementace robustní integrační vrstvy a návrh datových modelů pro usnadnění bezproblémové komunikace mezi aplikacemi a systémy napříč celou skupinou.
  • Implementace nových technologií a trendů v ekosystému .NET do stávajících systémů a platformy.
  • Definice a dokumentace softwarové architektury a použitých technologií.
  • Aktivní spolupráce na implementaci a změnách s externími dodavateli.
  • Rozhodování o strategii a implementaci, kterými by se mělo oddělení ubírat.

Požadujeme

  • Pokročilá znalost .NET/C# sezaměřením na vývoj webových aplikací (ASP.NET Core a API koncepty – REST a GraphQL).
  • Znalost běžně používaných programovacích technik, návrhových vzorů a architektonických principů.
  • Schopnost psát testy, včetně unit testů a integračních testů.
  • Zkušenost s principy CI/CD a DevOps.
  • Zkušenost s nasazováním nových technologií a nástrojů.
  • Schopnost implementace aplikací na základě obchodní analýzy procesů.
  • Znalost cloudových technologií a virtualizačních nástrojů.
  • Znalost SQL a NoSQL, základní orientace vpočítačových sítích.
  • Znalost verzovacího systému Git a nástrojů pro nasazování a správu kódu.
  • Angličtina na komunikativní úrovni.

Používané technologie:

  • .NET, ASP.NET CoreFramework, JavaScript.
  • Azure cloud, Kubernetes, Docker.
  • MSSQL, Mongo, Redis.
  • GitHub, nástroje od společnosti Atlasian (Jira, Confluence).
  • Vývojářské nástroje od společnosti JetBrains.

Nabízíme

  • Jistotu a zázemísilné, stabilní české společnosti.
  • Work-life balance – 5 týdnů volna, flexibilní pracovní doba, možnost home office.
  • Prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů.Férový a transparentní přístup.
  • Příspěvky – stravenkový paušál ve výši 107Kč a před létem vyplácíme ještě příspěvek na dovolenou.
  • Odměny – zaměstnancům pravidelně vyplácíme odměny podle hospodářského výsledku firmy.
  • Cafeterie – využíváme systému Edendred.
  • Krásná kancelář v centru Brna s výhledem z terasy na centrum Brna.
  • Týmové akce umožňující se lépe poznat nejen se všemi svými kolegy z týmu, ale také z celé společnosti.