OBCHODNĚ TECHNICKÝ ZÁSTUPCE

27. 06. 2018

ELKOV elektro a.s. je nově výhradním distributorem produktů italské společnosti E.T.A. S.p.A., tj. montovaných rozvaděčových skříní, nerezových, lakovaných skříní do různých prostředí (IT, jaderná energetika atd.) a při té příležitosti hledáme nového kolegu na pozici obchodně technický zástupce pro novou distribuci.

Náplň práce:

  • plnění cílů
  • prezentace produktů u zákazníků
  • zaškolování zákazníků i zaměstnanců ELKOV elektro
  • tvorba nabídek
  • péče o stávající zákazníky a aktivní vyhledávání nových zákazníků
  • podíl na výběru produktů určených pro ČR trh
  • komunikace s italským výrobcem v anglickém jazyce
  • příprava účasti na veletrhu

Požadujeme

  • minimálně SŠ vzdělání technického nebo obchodního směru
  • zkušenost se sortimentem
  • komunikativní úroveň AJ
  • řidičský průkaz skupiny B – aktivní řidič
  • obchodní a technické nadání
  • reprezentativní, samostatný, komunikativní, orientace na výsledek
  • prezentační a organizační schopnosti
  • ochotu průběžně se vzdělávat a učit novým věcem

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zaměstnanecké benefity - sick day, stravenky.....
  • možnost profesního růstu
  • systém vzdělávání

V případě zájmu nám, prosím zašlete profesní životopis. V případě, že se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti. Těšíme se na Vás.

Termín nástupu

Ihned nebo dle dohody.