Obchodně technický zástupce (nářadí) PRAHA a ČECHY

08. 09. 2021

Hledáme nového kolegu/kolegyni do divize ELKOV servis.

Místo pracoviště:  K Bílému vrchu 3140/20, 193 00 Praha 9

Náplň práce

  • přinášet nový potenciál tj. nové obchodní možnosti, příležitosti ze svého regionu působnosti
  • rozvíjení obchodních aktivit ve svěřeném regionu a servis přidělených poboček společnosti
  • prezentace produktů u zákazníka nebo na pobočce
  • akvizice a aktivní budování vztahů s firemními zákazníky
  • poskytování servisu stávajícím zákazníkům
  • zpracovávat cenové nabídky pro zákazníky
  • aktivní komunikace se zákazníkem na realizovaných projektech
  • účast a profesionální reprezentování společnosti na firemních akcích
  • sledovat trendy v oblasti nářadí
  • odpovědnost za výsledky svěřeného regionu, reporting nadřízenému

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ technického směru a znalosti v oboru nářadí, bude pro Vás výhodou
  • zkušenosti s obchodním jednáním Vám dodá plusové body
  • tah na branku, silnou osobnost, schopnost sebemotivace
  • ŘP sk. B aktivní řidič
  • příjemné vystupování a dobré komunikační schopnosti
  • aktivní přístup k práci; bude na Vás, jak si rozvrhnete svůj den, ale musíte mít výsledky
  • dobrou uživatelskou znalost práce na PC

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti – příští rok oslavíme 30 let na trhu
  • v rámci zkušební doby Vám garantujeme fixní mzdu, následně máte možnost růstu dle Vašich schopností
  • 4 týdny dovolené a dny volna navíc (5 sick days)
  • mobil, notebook, služební automobil
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na volnočasové aktivity (lékárna, kino, wellness, dovolená atd.)
  • stravenkový paušál, zaměstnanecká sleva na prodávané zboží
  • systém vzdělávání (odborná školení, jazykové vzdělávání, ...)
  • firemní akce se zákazníky

Termín nástupu

  • Ihned nebo dle dohody

V případě zájmu nám prosím zašlete profesní životopis. Pokud se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost ELKOV elektro a.s., IČO: 26279690, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.