PRODEJCE INTERIÉROVÝCH SVÍTIDEL

26. 09. 2018

Hledáme nového zaměstnance do světelného studia na naši pobočku v PRAZE 13

Náplň práce:

  • Péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových zákazníků za účelem prodeje produktů
  • Vytváření cenových nabídek a projektových řešení
  • Návštěva u zákazníků
  • Přímý prodej svítidel na prodejně a výběr vhodných produktů k vystavení na světelné studio

Požadujeme

  • Praxe na obdobné pozici v oboru alespoň 2 roky
  • Reprezentativní, samostatný, komunikativní
  • Schopnost vedení lidí a týmový hráč
  • Pokročilejší znalost v MS Excel (např. zpracování statistik prodejů)
  • Časová flexibilita
  • Ochota učit se novým věcem
  • Řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Samostatnou práci s možností uplatnění všech získaných znalostí a dovedností
  • Zaměstnanecké benefity - sick dayS, stravenky, cafeterie
  • Možnost profesního růstu
  • Systém vzdělávání

V případě zájmu nám, prosím zašlete profesní životopis. V případě, že se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti. Těšíme se na Vás.