Obchodní zástupce SVITAVY

07. 02. 2019

Baví Vás komunikace s lidmi? Nezaleknete se případného dotazu či námitky? Kvalitní prezentace je Vaší silnou stránkou? Máte obchodního ducha a tah na branku? Pokud souhlasně kývete hlavou, tak možná hledáme právě Vás!

Náplň práce

  • přinášet nový potenciál tj. nové obchodní možnosti, příležitosti ze svého regionu působnosti
  • být v kontaktu s našimi odběrateli a zjišťovat jejich případné potřeby
  • zpracovávat cenové nabídky pro zákazníky (odběratele)
  • spolupracovat, konzultovat a schvalovat nabídky s nabídkářem
  • řešit případné stížnosti a storna ze strany zákazníka
  • včas předávat informace o termínech a změnách termínů i objednaného zboží
  • provádět servisní (udržovací) návštěvy u zákazníků

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ technického směru, nejlépe elektrotechnického oboru
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce v oboru elektromateriálu a svítidel
  • reprezentativní vystupování, výborné komunikační dovednosti
  • obchodní dovednosti
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk. B aktivní řidič
  • samostatnost, spolehlivost, kreativita, nápaditost

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti, žádný zahraniční korporát
  • samostatnou práci s možností uplatnění všech získaných znalostí a dovedností
  • nadstandardní mzdové ohodnocení