OBHODNÍ ZÁSTUPCE - SVITAVY

30. 04. 2018

Z důvodu rozšiřování našich aktivit hledáme nové kolegy na pozici Obchodní zástupce na pobočku do Svitav

Náplň práce:

· přinášet nový potenciál tj. nové obchodní možnosti, příležitosti ze svého regionu působnosti

· být v kontaktu s odběrateli, zjišťovat případné potřeby, nedostatky služeb k zákazníkovi (odběrateli).

· zpracovávat cenové nabídky pro zákazníky (odběratele)

· spolupracovat, konzultovat a schvalovat nabídky s nabídkářem

· řešit případné stížnosti a storna ze strany zákazníka

· včas předávat informace o termínech a změnách termínů i objednaného zboží

· provádět servisní (udržovací) návštěvy u zákazníků

Požadujeme

· SOU, SŠ nebo VŠ technického směru, nejlépe elektrotechnického oboru

· zkušenosti na pozici obchodního zástupce v oboru elektromateriálu a svítidel

· reprezentativní vystupování, výborné komunikační dovednosti

· obchodní dovednosti

· znalost práce na PC

· ŘP sk. B aktivní řidič

· samostatnost, spolehlivost, kreativita, nápaditost

Nabízíme

· Zázemí stabilní silné české společnosti

· Příjemné pracovní prostředí

· Systém vzdělávání

Zajímavé benefity