Obchodní zástupce VELKÉ MEZIŘÍČÍ

28. 03. 2019

Z důvodu rozšiřování našich aktivit hledáme nového kolegy!

 Náplň práce:

  • přinášet nový potenciál tj. nové obchodní možnosti, příležitosti ze svého regionu působnosti
  • být v kontaktu s odběrateli, zjišťovat případné potřeby, nedostatky služeb k zákazníkovi (odběrateli).
  • zpracovávat cenové nabídky pro zákazníky (odběratele)
  • spolupracovat, konzultovat a schvalovat nabídky s nabídkářem
  • řešit případné stížnosti a storna ze strany zákazníka
  • včas předávat informace o termínech a změnách termínů i objednaného zboží
  • provádět servisní (udržovací) návštěvy u zákazníků

Požadujeme

  • SOU, SŠ nebo VŠ technického směru, nejlépe elektrotechnického oboru
  • zkušenosti na pozici obchodního zástupce v oboru elektromateriálu a svítidel
  • reprezentativní vystupování, výborné komunikační dovednosti
  • obchodní dovednosti
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk. B aktivní řidič
  • samostatnost, spolehlivost, kreativita, nápaditost

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zaměstnanecké benefity - sick days, stravenky, cafeterie
  • možnost profesního růstu
  • systém vzdělávání

Termín nástupu

  • Ihned nebo dle dohody

V případě zájmu nám prosím zašlete profesní životopis. Pokud se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost ELKOV elektro a.s., IČO: 26279690, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.