PROJEKTOVÝ MANAŽER

16. 07. 2018

Hledáme nového kolegu/kolegyni na pozici projektového manažera do Brna.

Náplň práce:

  • koordinace světelných projektů
  • prezentace produktů a služeb
  • péče a udržování vztahů se stávajícími zákazníky
  • vyhledávání nových projektů

Požadujeme

  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru, nejlépe v oboru elektro
  • zkušenosti s obchodní činností v oblasti elektromateriálu a svítidel
  • všeobecný přehled o sortimentu svítidel
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič
  • zkušenosti s vedením projektů
  • proaktivita, výborné komunikační a organizační schopnosti, schopnost rychle se učit novýnm věcem
  • schopnost stanovit priority a analytické myšlení

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zaměstnanecké benefity - sick day, stravenky.....
  • možnost profesního růstu
  • systém vzdělávání

V případě zájmu nám, prosím zašlete profesní životopis. V případě, že se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti. Těšíme se na Vás.

Termín nástupu

Ihned nebo dle dohody.