Quality Assurance Engineer

04. 12. 2023 | Pobočka: Brno - Kšírova

Koho hledáme:

Zkušeného odborníka na testování aplikací a automatizaci testů, který dokáže navrhnout a nasadit testovací nástroje pro nové i stávající aplikace. Aktuálně s testováním teprve začínáme, takže můžeš být spoluautorem celé testovací strategie včetně výběru technologií a podílet se na její implementaci napříč skupinou Elkov.

Pracovní náplň:

  • Testování aplikací a vývoj automatických testů pro nové i stávající aplikace včetně přípravy testovacích scénářů.

  • Spolupráce na definování testovací strategie se zbytkem IT týmu a její implementace.

  • Analýza a návrh funkčních i nefunkčních požadavků na systémy v rámci IT oddělení.

  • Zadávání, evidence a správa chyb vprůběhu celého životního cyklu vývoje softwaru.

  • Automatizované testování aplikací, webu, databází, API a integrace.

Požadujeme

  • Pokročilá znalost testovacích aplikací včetně testování API a vytváření automatických testů.

  • Schopnost vytvářet testovací scénáře a podle nich implementovat odpovídající typy testů.

  • Zkušenost s nasazováním testovacích nástrojů a jejich údržbou.

  • Základní znalost SQL/NoSQL, počítačových sí a automatizace.

  • Znalost verzovacího systému Git a nástrojů pro nasazování a správy kódů.

  • Orientace vživotním cyklu aplikace a agilního vývoje.

  • Angličtina na komunikativní úrovni

Používané technologie:

  • .NET, .NET Framework, JavaScript

  • MSSQL

  • Google Cloud Platform (GCP), Kubernetes, Docker

  • Git, Jira, Confluence

Nabízíme

  • Jistotu - zázemísilné a stabilní české společnosti

  • Work-life balance – 5 týdnů volna, flexibilní pracovní doba, možnost home office

  • Prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů

  • Férový a transparentní přístup

  • Příspěvky – stravenkový paušál ve výši 107Kč a před létem vyplácíme ještě příspěvek na dovolenou

  • Odměny – zaměstnancům pravidelně vyplácíme odměny podle hospodářského výsledku firmy

  • Cafeterie – využíváme systému Edendred