REFERENT PRODEJE - TIŠNOV

17. 01. 2019

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu.

Butete to právě vy, kdo rozšíří naše řady?

Náplň práce

  • vyřizování objednávek od zákazníků a řešení jejich požadavků
  • tvorba cenových nabídek
  • prezentace produktů a služeb

Požadujeme

  • SOU/SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe elektrotechnického
  • zkušenosti s obdobnou činností v oblasti elektroinstalací, elektromateriálu nebo svítidel
  • všeobecný přehled o sortimentu elektromateriálu
  • ŘP sk. B výhodou
  • slušné a příjemné vystupování
  • znalost práce na PC
  • komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, organizační schopnosti

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zaměstnanecké benefity - sick day, stravenky.....
  • možnost profesního růstu
  • systém vzdělávání

Termín nástupu

  • Ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu nám prosím zašlete profesní životopis na hana.havlickova@elkov.cz

Nebudeme-li Vás kontaktovat do 30 dnů od zaslání profesního životopisu, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti. Děkujeme za pochopení.