Referent prodeje HOLICE

26. 11. 2019

Hledáme nové srdce naší pobočky!

Adresa pobočky: Hradecká 1118, 534 01 Holice

Náplň práce

  • tvorba cenových nabídek
  • poskytování technické podpory zákazníkům
  • komunikace se zákazníky a jejich obsluha
  • vyřizování objednávek od zákazníků a řešení jejich aktuálních požadavků

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ nejlépe s elektrotechnického směru
  • dobré komunikační schopnosti a orientace na zákazníka
  • znalost námi prodávaného elektromateriálu
  • znalost práce na PC, MS Office zejména Excel
  • pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, smysl pro detail
  • proaktivní přístup a reprezentativní vystupování
  • řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti, která je na trhu více než 25 let
  • mzdové ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem
  • pravidelnou práci od pondělí do pátku
  • volné víkendy a státní svátky
  • 4 týdny dovolené a 5 dnů volna navíc (sick days)
  • zaměstnanecké benefity jako jsou stravenky (80 Kč), slevy na firemní produkty, cafeterie
  • po zkušební době od nás dostanete pracovní oblečení, příspěvek na pracovní obuv
  • systém vzdělávání (produktová školení, školení na interní systém a MS Excel)

 Termín nástupu

  • Ihned nebo dle dohody

V případě zájmu nám prosím zašlete profesní životopis. Pokud se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost ELKOV elektro a.s., IČO: 26279690, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.