Řidič

03. 04. 2024 | Pobočka: Brno - Kšírova

✅ Máte řidičský průkaz skupiny B a je na Vás spoleh? Hledáte zaměstnání bez směnného provozu od pondělí do pátku s volnými víkendy a svátky? Hledáte pozici řidiče, který bude každý den odpoledne doma a jezdí pouze po ČR? ? Hledáme nového kolegu na řízení 6 paletové dodávky.

Jak by vypadala Vaše náplň práce?

  • Rozvoz zboží pro naše pobočky a zákazníky po Jihomoravském kraji.
  • Spolupráce při nakládání a vykládání materiálu.
  • Řešení operativních problémů při přepravě.
  • Plánování logistiky případné objednávání dopravců.

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání.
  • Základní znalost práce na počítači - náš interní systém Vás naučíme.
  • Řidičský průkaz skupiny B - podmínkou, skupiny C - výhodou.
  • Schopnost pracovat v týmu - domluva kdo a kam, samostatnost - individuální vyřešení situace při rozvážce.

Nabízíme

  • Jistotu - zázemí silné a stabilní české společnosti.
  • 5 týdnů volna.
  • Férový a transparentní přístup.
  • Příspěvky – stravenkový paušál ve výši 107Kč a před létem vyplácíme ještě příspěvek na dovolenou.
  • Odměny – zaměstnancům pravidelně vyplácíme odměny podle hospodářského výsledku firmy.
  • Cafeterie – využíváme systému Edendred.