SKLADNÍK PRODEJCE - BRNO

06. 02. 2018

ELKOV elektro, a.s., Brno - Kšírova 255

Z důvodu rozšíření našich aktivit hledáme pracovníka/ci na pozici skladník prodejce pro pobočku v Brně

Náplň práce

  • Manipulace se zbožím
  • Kontrola, zakládání a vychystávání zboží
  • Obsluha zákazníků
  • Poradenství zákazníkům

Požadujeme

  • SŠ nebo ÚSO vzdělání elektrotechnického směru, silnoproud výhodou
  • Základní znalost elektrotechnického materiálu
  • Příjemné vystupování, samostatnost, spolehlivost
  • Řidičský průkaz na VZV vítán

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Možnost profesního růstu
  • Zavedený systém vzdělávání
  • Zaměstnanecké výhody

Termín nástupu

Ihned nebo dle dohody.

V případě zájmu nám prosím zašlete profesní životopis na e-mail jiri.plevac@elkov.cz.