SKLADNÍK - EXPEDICE

13. 01. 2019

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu.

Místo pracoviště: Brno - Kšírova

Náplň práce

  • Kontrola expedovaného materiálu
  • Manipulace se zbožím
  • Vychystávání zboží ze skladu
  • Komunikace se zákazníky a obsluha zákazníků

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ elektrotechnického nebo strojního směru, silnoproud výhodou
  • Znalost elektrotechnického materiálu
  • Průkaz VZV výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, loajalita, zákaznický přístup

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Zaměstnanecké benefity - sick days, stravenky, cafeterie, čtvrtletní odměny, příspěvek na dovolenou
  • Možnost profesního růstu
  • Systém vzdělávání

V případě zájmu nám, prosím zašlete profesní životopis. V případě, že se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti. Těšíme se na Vás.

Termín nástupu

Ihned nebo dle dohody.