SKLADNÍK - MANIPULANT BRNO

25. 04. 2018

ELKOV elektro, a.s. Brno, Kšírova 255

V současné době hledáme do našeho týmu pracovníka na pozici SKLADNÍK MANIPULANT (noční směny)

Náplň práce

  • Vychystávání materiálu ze skladu
  • Manipulace se zbožím
  • Kontrola vychystaného materiálu

Jedná se o 12-ti hodinové směny (noční směny), začátek směn v 18:00 hod., víkendy volné (pouze 1x za 14 dní neděle). Jeden týden práce neděle, úterý, čtvrtek a druhý týden pondělí, středa, pátek (denní směna).

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ elektrotechnického směru, silnoproud výhodou
  • Znalost elektrotechnického materiálu
  • VZV výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, loajalita
  • Příjemné a slušné vystupování

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Nadstandardní  mzdové ohodnocení
  • Příjemné a motivační prostředí
  • Zaměstnanecké výhody
  • Možnost profesního růstu
  • Zavedený systém vzdělávání

V případě zájmu nám zašlete prosím profesní životopis na e-mail: ilona.ryznarova@elkov.cz . Pokud Vás nebudeme do 30 dnů kontaktovat, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti. Děkujeme Vám za pochopení.