SKLADNÍK - PRODEJCE

14. 06. 2018

Do našeho týmu hledáme nové kolegy na pozici skladník - prodejce elektromateriálu pro naše pobočky:

 Zlín, Sokolov, Praha, Brno Kšírova, Brno- Řečkovice

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky
  • vychystávání zboží podle požadavků zákazníků a obchodního oddělení
  • příjem, kontrola a naskladnění
  • přijatého zboží od dodavatelů
  • řešení a evidence reklamací a stížností související se zbožím skladu
  • kontrola vychystaného materiálu před expedicí do skladu

Požadujeme

  • vzdělání technického směru, elektro výhodou
  • obecná znalost elektromateriálu
  • základní znalost práce na počítači
  • řidičský průkaz skupiny B - není podmínkou
  • schopnost pracovat v týmu, samostatnost, spolehlivost, orientace na zákazníka

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zaměstnanecké benefity - sick day, stravenky.....
  • možnost profesního růstu
  • systém vzdělávání

V případě zájmu nám, prosím zašlete profesní životopis. V případě, že se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti. Těšíme se na Vás.

Termín nástupu

Ihned nebo dle dohody.