Skladník - prodejce interiérových svítidel BRNO

05. 02. 2019

Hledáme nového kolegu do našeho týmu.

Místo pracoviště: Kšírova 701/255, Brno

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky
  • poskytování odborného poradenství a servisu zákazníkům
  • péče o svěřený úsek svítidel (prodej, doplňování zboží, inventury)
  • vychystávání zboží podle požadavků zákazníků, obchodního oddělení a světelného showroomu
  • příjem, kontrola a naskladnění přijatého zboží od dodavatelů

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru, elektro výhodou
  • základní znalost v oboru osvětlení
  • znalost práce na PC
  • orientace na zákazníka
  • schopnost pracovat v týmu
  • organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • fyzická zdatnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti, žádný zahraniční korporát
  • samostatnou práci s možností uplatnění všech získaných znalostí a dovedností
  • nadstandardní mzdové ohodnocení