SKLADNÍK PRODEJCE - HRADEC KRÁLOVÉ, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

06. 02. 2018

ELKOV elektro, a.s., pobočky Hradec Králové a Rychnov nad Kněžnou

Z důvodu rozšiřování našich aktivit hledáme zaměstnance na pozici Skladník - prodejce.

Náplň práce

  • Vychystávání materiálu ze skladu
  • Manipulace se zbožím
  • Kontrola vychystaného zboží
  • Obsluha zákazníků a poradenství

Požadujeme

  • SŠ nebo ÚSO vzdělání elektrotechnického směru, silnoproud výhodou
  • Znalost elektrotechnického materiálu, zkušenosti v elektrotechnice, elektroinstalacích podmínkou
  • Znalost práce na PC
  • Průkaz na VZV výhodou
  • Prozákaznický přístup, samostatnost, spolehlivost
  • ŘP sk. B výhodou

Nabízíme

  • Zázemí stabilní české společnosti
  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Příjemné a motivační prostředí
  • Zaměstnanecké výhody
  • Možnost profesního růstu
  • Příspěvek na stravování
  • Zavedený systém vzdělávání

Termín nástupu

Ihned nebo dle dohody.

Svůj strukturovaný životopis s krátkým motivačním dopisem prosím zašlete na adresu jiri.plevac@elkov.cz
Nebudeme-li vás do 30 dnů kontaktovat, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti. Děkujeme za pochopení.