SKLADNÍK prodejce RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

01. 02. 2019

Hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu.

Místo pracoviště: Na Sádkách 1799, Rychnov nad Kněžnou

Náplň práce

  • komunikace se zákazníky
  • vychystávání zboží podle požadavků zákazníků a obchodního oddělení
  • příjem, kontrola a naskladnění přijatého zboží od dodavatelů
  • řešení a evidence reklamací a stížností související se zbožím skladu
  • kontrola vychystaného materiálu před expedicí do skladu

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru, elektro výhodou
  • znalost elektromateriálu výhodou
  • znalost práce na PC
  • ŘP sk. B výhodou
  • orientace na zákazníka
  • organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost, spolehlivost
  • fyzická zdatnost

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti, žádný zahraniční korporát
  • nadstandardní mzdové ohodnocení
  • 4 týdny dovolené a po půl roce u nás 3 dny sick days navíc