SKLADNÍK BRNO

25. 04. 2018

ELKOV elektro, Brno - Kšírova 255.

Z důvodu rozšíření našich aktivit hledáme nového kolegu/ kolegyni na pozici skladník do centrálního skladu v Brně.

Náplň práce

  • stáčení kabelů, jejich příprava pro expedici a pro zákazníky
  • kontrola elektroinstalačního materiálu a svítidel
  • manipulace se zbožím
  • práce ve velkoobchodním skladě s elektroinstalačním materiálem a svítidly

Požadujeme

  • SŠ nebo ÚSO vzdělání v oboru elektro
  • zkušenosti v oboru výhodou
  • obecná znalost elektroinstalačního materiálu výhodou
  • řidičský průkaz na VZV výhodou
  • samostatnost, zodpovědnost a pečlivost

Nabízíme

  • zázemí stabilní české společnosti
  • zaměstnanecké benefity - sick day, stravenky.....
  • možnost profesního růstu
  • systém vzdělávání

V případě zájmu nám, prosím zašlete profesní životopis. V případě, že se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti. Těšíme se na Vás.

Termín nástupu

Ihned nebo dle dohody.