Technický obchodník FVE a eMobility

13. 01. 2021

Na pozici Technického obchodníka hledáme kolegu/kolegyni otevřeného novým zkušenostem. Naší ambicí je využít nové příležitosti, které FVE a Elektromobilita na trhu nabízí. Půjdeš do toho s námi?

Místo pracoviště: Kšírova 701/255, Brno

Náplň práce

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí - segment komerční, průmyslový a obce.
  • Starost o budování, udržování a rozvoj vztahů s našimi klienty.
  • Poskytovat odborné poradentství ohledně FVE a nabíjecích stanic.
  • Tvorba návrhů fotovoltaických systémů a specifikace jednotlivých komponentů.
  • Příprava rozpočtů a časového harmonogramu.
  • Komplexní řešení a koordinace výběrových řízení pro jednotlivé poptávky zákazníků, návrh alternativ.
  • Zodpovědnost za řízení a realizaci projektů ELKOV energy.
  • Školení problematiky FVE a elektromobility.
  • Poskytovat podporu a úzce spolupracovat s obchodními zástupci mateřské společnosti ELKOV elektro.

Požadujeme

  • FVE a elektromobilita je Tvojí vášní, takže máš minimálně 2 roky zkušenosti z tohoto oboru.
  • Špičkově odvedená, důsledná práce je Tvojí vizitkou.
  • Organizovanost a spolehlivost je Tvojí předností.
  • Máš chuť zapojit se do zajímavých projektů a aktivit.
  • Ovládáš angličtinu a nebojíš se ji používat jak v písemné tak ústní podobě.
  • Dokážeš pracovat s MS Office (Word, Excel, PowerPoint), klidně nás můžeš ohromit i něčím navíc.
  • Máš řidičský průkaz skupiny B a aktivně řídíš.

Nabízíme

  • Na spoustu zajímavé a různorodé práce, která bude rozhodně znamenat výzvu.
  • Na vlastní agendu, kde můžeš realizovat své dobré nápady.
  • Na přátelský tým kolegů, se kterými můžeš vše konzultovat.
  • Také se těš na atraktivní mzdu, stravenky, Sick Days, body do Cafeterie, kvartální odměny za kvalitně odvedenou práci, jazykové vzdělávání, školení MS Excel a mnoho dalšího.

  • Ideálně 1.4.2021 bychom s Tebou už rádi podepsali pracovní smlouvu, ale na kvalitní posilu do týmu ELKOV energy si vždy rádi počkáme.

V případě zájmu nám prosím zašlete profesní životopis. Pokud se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti.

Pro výběrové řízení na tuto pracovní pozici bude společnost ELKOV elektro a.s., IČO: 26279690, Česká republika, jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté (či z veřejných zdrojů získané) osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.