⚠️Produktový specialista/technik FVE

16. 11. 2023 | Pobočka: Brno - Kšírova

Společnost ELKOV elektro svým zákazníkům nabízí nejen elektromateriál a svítidla, ale i fotovoltaické komponenty a dobíjecí stanice. Neustále rozšiřujeme naše služby a sortiment, a proto hledáme nové kolegy, kteří chtějí jít do toho s námi. Nabízíme pracovní příležitost v růstovém odvětví fotovoltaiky a eMobility a možnost kariérního postupu.

Jaká je náplň práce produktového specialisty FVE?

  • Poskytuje technické poradenství zákazníkům, pobočkám a obchodním zástupcům na produkty z oblasti FVE a eMobility.
  • Komunikuje s dodavateli a zákazníky.
  • Připravuje odborné cenové nabídky z oblasti FVE a eMobility.
  • Podílí se na výběru nových produktů zařazených do portfolia.
  • Spolupracuje s kolegy z oddělení FVE.

Požadujeme

  • Má SŠ nebo VŠ vzdělání technického směru.
  • Má prokazatelné zkušenosti s montáží a instalací FVE (ideálně se systémy SOLAX, GOODWE, PYLONTECH, VICTRON nebo SOFAR).
  • Má obchodního ducha a jeho vystupování je prozákaznické.
  • Aktivně přistupuje k práci, je samostatný a zodpovědný.
  • Je znalý v MS Office (Word, Excel, PowePoint).
  • Má chuť učit se novým věcem a aktivně se zapojovat do rozvoje FVE v naší společnosti.
  • Výhodou je způsobilost v elektrotechnice dle vyhlášky 50/1978 Sb. nebo nově dle nařízení vlády 194/2022 Sb.

Nabízíme

  • Jistotu - jsme stabilní firma, které se na trhu daří již 30 let.
  • Hrdost - jsme ryze česká společnost, žádný zahraniční korporát.