TECHNIK NABÍDKÁŘ - HRADEC KRÁLOVÉ, RYCHNOV NAD KNĚŽNOU

06. 02. 2018

pro naší pobočky Hradec Králové a Rychnov nad Kněžnou.

Z důvodu rozšiřování našeho týmu hledáme zaměstnance na pozici Technik nabídkář.

Náplň práce:

- tvorba cenových nabídek

- prezentace produktů a služeb

- řešení požadvků zákazníků

Požadujeme

- SOU, SŠ nebo VŠ technického nebo elektrotechnického směru, silnoproud výhodou

- znalost elektromateriálu, svítidel či zkušenosti s elektromontážních firem velkou výhodou

- ŘP sk. B

- slušné a příjemné vystupování

- pozitivní a aktivní přístup

Nabízíme

- práci ve stabilní a rostoucí společnosti

- zajímavé mzdové ohodnocení

- zaměstnanecké výhody

- příjemné a motivační prostředí

- podporu osobního růstu

- zajimavou a kreativní práci

- zavedený systém vzdělávání

V případě zájmu Vás prosíme o zaslání profesního životopisu na email:jiri.plevac@elkov.cz. Děkujeme Vám a těšíme se na spolupráci s Vámi.