Vývojář Automatizace

07. 05. 2024 | Pobočka: Brno - Kšírova

Hledáme zkušeného odborníka na vývoj a implementaci nástrojů automatizace, který bude spolupracovat s týmem byznys analytiků a zaměřovat se nejprve na digitalizaci procesů pomocí Excelu, RPA a BI, následně automatizaci skrze programovací jazyky NodeJS nebo .NET a platformu Camunda. Hledáme kreativního kolegu s vášní pro nové technologie a řešení problémů.

Pracovní náplň:

  • Návrh, vývoj a implementace automatizace pomocí RPA.
  • Návrh a správa Excel souborů a maker.
  • Integrace s ERP systémy.
  • Datová analýza a reporting v BI a Power Query.
  • Vývoj aplikací a microservices v NodeJS nebo .NET.
  • Spolupráce s týmy napříč společností.
  • Dokumentace navržených řešení v Jira a Confluence.
  • Průběžný monitoring nových technologií a účast na výběru nových řešení.

Požadujeme

  • Minimálně 3 roky zkušeností s programováním RPA.
  • Expertní zkušenost s vývojem VBA a stavbou BI reportů.
  • Zkušenost s analýzou ERP systémů a jejich integrací na další systémy.
  • Znalost Business Process Model and Notation (BPMN).
  • Znalost programování v NodeJS nebo .NET je výhodou.
  • Zkušenost s nástrojem Camunda je výhodou.
  • Analytické myšlení s cílem vyřešit procesní problémy a navrhnout komplexní řešení.
  • Schopnost adaptovat se na nové technologie a metodologie.
  • Komunikační dovednosti v českém/slovenském a anglickém jazyce.

Používané technologie:

  • Jira, Confluence
  • NodeJS, .NET
  • Camunda
  • PowerBI
  • Excel VBA, Power query
  • Azure Cloud

Nabízíme

  • Konkurenční plat.
  • Jistotu - zázemí silné a stabilní české společnosti.
  • Work-life balance – 5 týdnů volna, flexibilní pracovní doba, možnost home office.
  • Prostor pro seberealizaci, uplatnění vlastních nápadů a vzdělávání.
  • Férový a transparentní přístup.
  • Příspěvky – stravenkový paušál ve výši 107Kč a před létem vyplácíme ještě příspěvek na dovolenou.
  • Odměny – zaměstnancům pravidelně vyplácíme odměny podle hospodářského výsledku firmy.
  • Cafeterie – využíváme systému Edendred.