Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Eaton Online Tour 2023

Eaton Online Tour 2023

Eaton Elektrotechnika vás zve na tradiční sérii přednášek v rámci Eaton On-line Tour, které budou vysílány opět ve formě živých webcastů. Připravili jsme si z brusu nová témata a představíme například nové přístupy k zajištění bezpečné instalace a provozu fotovoltaických elektráren a další zajímavosti z oboru.

  • Na konci vysílání školení budete mít prostor pro položení dotazů
  • Po odvysílání každého webcastu vám budou k dispozici ke stažení odborné materiály

Není potřeba se registrovat, stačí se v daný čas připojit (https://www.eaton.com/cz/cs-cz/support/skoleni-a-seminare/eatononlinetour.html) a sledovat Eaton televizi.

Startujeme 24. 1. 2023, vždy ve 13:00.

  • 24. 1., Šimon Szczotka, Jiří Horák - Rozváděče pro fotovoltaické aplikace

Rozváděč nízkého napětí je plnohodnotný výrobek a musí splňovat legislativní a normativní požadavky. V tomto díle shrneme, jakými zákony a vyhláškami se při výrobě rozváděče musíme řídit. Seznámíme vás i s požadavky nové edice normy ČSN EN 61439-2, která klade specifické nároky na rozváděče pro fotovoltaické aplikace.

  • 21. 2., Jan Palkovský - Využití programovatelných relé v automatizaci

Zajímají vás možnosti využití programovatelných relé. Ukážeme vám jejich využití v praxi a zároveň se podíváme na aplikace s využitím dodávaného příslušenství a rozšiřujícich přístrojů.

  • 21. 3., Jan Marek, Antonín Špaček - Jisticí a ochranné přístroje pro domácí fotovoltaické elektrárny

Výstavba fotovoltaických elektráren zažívá v dnešních dnech nebývalý zájem nejen ze strany samotných zákazníků, ale i realizačních firem. V tomto vysoce konkurenčním prostředí velmi nabývá na významu tlak na celkovou cenu realizace a správnost a spolehlivost řešení ustupuje do pozadí. Dopřejte sobě a svým zákazníkům klid duše a objevte jističe, odpínače a pojistky firmy Eaton pro fotovoltaické elektrárny.

  • 18. 4., Petr Eliáš - Nouzové osvětlení - návrh krok po kroku

Nouzové osvětlení je nedílnou součástí pro zajištění bezpečnosti osob v případě evakuace budovy. Rádi bychom vám řekli něco málo k teorii a normám, které souvisí s nouzovým osvětlení. V druhé polovině bychom se podívali na konkrétní příklad návrhu a rozmístění svítidel a bezpečnostních značek podle požadavků normy ČSN EN 1831.

  • 16. 5., Špaček Antonín - Výběr UPS pro běžné smrtelníky

Nejste si jisti, jak vybrat vhodný UPS nebo nevíte, jaké parametry jsou při výběru UPS důležité? Přijďte se podívat na naši přednášku, kde si projdeme postup při výběru vhodného UPS pro různé aplikace. Ať už se jedná o výběr záložního zdroje pro počítač, domácí kino, kotel nebo server.

  • 13. 6., Jan Palkovský - Funkční bezpečnost strojních zařízení

Co je to funkční bezpečnost, jaké normy je nutné dodržet, jak vybrat vhodné přístroje? Na tyto a další otázky najdete odpovědi v našem webináři. Mimo tyto základní inforrmace se dozvíte i informace o software SISTEMA a jeho využití a také si ukážeme názorné použití v aplikacích“