Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Školení SOLAX

Školení_SOLAX.png

Zveme vás na školení Solax, které je určeno pro ty, kteří se chtějí seznámit s produkty této společnosti.

V rámci školení Vám budou představeny jednotlivé komponenty, jejich funkce a začlenění do sestav fotovoltaické elektrárny. Seznámíte se s nastavovacím menu, s vysvětlením jednotlivých položek základního i pokročilého nastavení a obdržíte informace o aplikacích pro monitoring.

 

Termíny

Brno (Sokolova 701/1f)

  • 28. 3. 2023

Praha (K Bílému vrchu 3140/20)

  • 25. 5. 2023

 

Školení je zpoplatněno částkou 3 500 Kč bez DPH.

Cena za školení bude odečtena ve formě slevy v následující objednávce fotovoltaických sestav.

registrace na školení Solax

Kapacita na školení je omezena, s registrací proto neváhejte.

V případě jakéhokoliv dotazu nás neváhejte kontaktovat na lenka.kroupova@elkov.cz.

 


 

Představujeme SOLAX

solax-logo.png

Solax je společnost specializující se na výrobu a distribuci solárních panelů a souvisejících produktů pro obnovitelné zdroje energie. Hlavním cílem společnosti Solax je poskytovat inovativní a efektivní řešení pro využití solární energie, aby pomohla lidem snižovat své náklady na energii a zároveň chránit životní prostředí.

Solax nabízí širokou škálu produktů včetně solárních panelů pro domácnosti i průmyslové využití, baterií pro ukládání energie, inverzních regulátorů pro solární systémy, monitorovacích zařízení a dalších produktů pro optimalizaci solárních systémů.

Solax se snaží být v čele vývoje solárních technologií a poskytovat svým zákazníkům nejnovější a nejlepší řešení pro využití obnovitelných zdrojů energie.