Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

OMS lighting

  • Od 1.3.2018 přebírá veškeré závazky a nové dodávky svítidel OMS firma ELKOV elektro. Pro více info se obraťte na zodpovědné osoby Marka Vaňouška marek.vanousek@elkov.cz, nebo Petra Máchu petr.macha@elkov.cz

 

OMS lighting s.r.o. je dceřinou společností ELKOV elektro a.s., která se zaměřuje na projektové osvětlení. OMS lighting s.r.o. je strategickým partnerem významné slovenské společnosti OMS, předního výrobce osvětlovací techniky v Evropě. 

Klíčové segmenty projektového osvětlení je kancelářské, průmyslové a veřejné osvětlení, osvětlení obchodních řetězců a obchodních center, nemocničních a zdravotnických zařízení, osvětlení sportovišť a „wellness“ center aj.

katalog OMS unolux 2017         katalog OMS advanced 2017

O OMS lighting

Jako strategický partner a výhradní zástupce významné slovenské výrobní společnosti OMS, přinášíme na český trh nejnovější trendy v segmentu technického a designového osvětlení. 

oms-svitidlo-led-vo-ad-megin-m-pmt-l01-115w-12800lm-4500k-eb-ph.jpg


Společnost OMS vlastní výzkumná, vývojová a designerská oddělení (R&D), která jsou zárukou optimálního provedení a maximální kvality dodávaných výrobků v Evropě.

Naše široká nabídka služeb je určena investorům, architektům a projektantům. Poskytujeme konzultace při výběru vhodných svítidel a světelných zdrojů vzhledem k účelu využití. Provádíme světelně technické výpočty a návrhy osvětlovacích soustav, dále výpočty ekonomické návratnosti nákladů pro jednotlivé varianty osvětlovacích soustav. Se zákazníky hledáme tu nejlepší možnou variantu osvětlení.


OMS lighting nabízí komplexní řešení projektového osvětlení na profesionální úrovni.ní pro konkrétní prostory a zajišťujeme zakázkovou výrobu a dodávku svítidel dle zvláštních požadavků. 
Náš odborný tým vždy připraví optimální řešení s ohledem na veškerá specifika projektu. 

                                                                                                     přejít na stránky OMS lighting

Kontakt

OMS lighting s.r.o.
Sídlo: Kšírova 701/255
Horní Heršpice, 619 00 Brno

 

Identifikační číslo: 032 44 610

Zapsaná v obchodním rejstříku u Krajského soudu v Brně, 
oddíl C vložka 84144.