Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Rozvodnice UK600

Rozvodnice UK600

 

 

Rozvodnice UK600

 

Šetří čas na instalaci a nabízí více instalačního prostoru ABB v současnosti nahrazuje oblíbenou řadu rozvodnic UK500 pro bytové účely a malé obchodní budovy novou, vylepšenou řadou UK600.


Ta může pojmout velmi rozmanitou škálu různých modulárních i multimediálních přístrojů, včetně dalších výhod oproti dřívější UK500.

Jednou z hlavních předností je zvětšení instalačního prostoru o 200 % a jednoduché vodičové propojení, což ocení zvláště elektromontážní firmy i výrobci rozváděčů, a umožní tak zkrátit dobu montáže až o 10 %. Nové rozvodnice mají různé funkční možnosti a různé vlastnosti, např. bezšroubovou montáž, inovativní systém vedení kabelů/vodičů a trojité zásuvky s otočnými vývody až o 90°. Jsou zde standardní distribuční rozvodnice do jmenovitého proudu 63 A, s jednou až pěti montážními řadami, dále rekonstruované multimediální řešení se dvěma až pěti montážními řadami a inovativní kombinovaná skříň, v níž jsou obě uvedená provedení. Různé funkce řady UK600 mají za cíl poskytnout inteligentní a vylepšenou instalaci, která razí cestu pro tzv. inteligentní budovy.

produktové video

Rozvodnice s kovovými dvířky jsou určeny pro zapuštěnou montáž do cihlových nebo dutých stěn. Produkty této nové výrobkové řady jsou zkonstruovány na základě rozsáhlého průzkumu trhu provedeného u zákazníků ABB a mohou být vybaveny nejrůznějšími dvířky v designu, který doplňuje styl vnitřního vybavení domu. Pro výrobu ABB využívá novou, vysoce automatizovanou výrobní linku, a může tudíž splnit požadavky specifických zákaznických konfigurací zakázkového charakteru. Více o produktových novinkách ABB naleznete na nizke-napeti.cz.abb.com