Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Základní informace

věrnostní program

Vážení zákazníci,

dovolte, abychom Vám poděkovali za Vaši dosavadní přízeň. Jelikož je naším cílem neustálé zlepšování našich služeb tak, abyste byli spokojeni a rádi se k nám vraceli, nabízíme Vám členství v klubu ELKOV!

 

Jak to funguje?

 

  • Sbíráte body za nákup vybraných produktů na svou partnerskou kartu

 Přehled všech produktů zařazených do věrnostního programu naleznete v seznamu produktů

 

  • Vyměňujete nasbírané body za atraktivní benefity

Vyberte si z naší široké nabídky poukázek tu, která se Vám líbí. Stačí se jen přihlásit na svůj účet do klientské zóny a objednat si tu Vaši. Přehled odměn

 

  • Nebo akční nářadí a produkty

V rámci akcí, pouze pro členy klubu ELKOV, si můžete vybrat praktické nářadí, a to buď za nasbírané body nebo za velmi výhodnou cenu, která platí pouze pro členy klubu. Každý měsíc si tak můžete udělat radost praktickým nářadím. Přehled aktuálních akcí klubu naleznete na našich pobočkách a webových stránkách. Akce klubu ELKOV

 

Věříme, že Vaše účast ve věrnostním programu klub ELKOV bude pro Vás výhodná a rádi se k nám budete vracet.

Registrujte se ONLINE

 


Často kladené dotazy:

1. Komu je věrnostní program určen?  

Věrnostní program je určen fyzickým osobám, montážním, elektromontážním a výrobním firmám, které se zaregistrují do věrnostního programu společnosti ELKOV elektro a.s. a vysloví souhlas  s jeho podmínkamiČlenství v Klubu ELKOV je bezplatné.

 
2. Musím mít zákaznickou kartičku a jak ji získám?

Věrnostní program je postaven na partnerských kartách, které naši zákazníci po vyplnění jednoduchého formuláře obdrží. Víme, že v současné době se zvyšuje nabídka věrnostních karet, které Vám překáží ve Vaší peněžence, nicméně hlavním důvodem této karty je převážně ochrana vůči Vám, zákazníkům.

 

3. Proč se mi nepřičítají body?

Hodnota 1 bodu je 1 Kč (př. 100 b. = 100 Kč). Při zahájení nákupu je nutné nahlásit číslo své partnerské karty, na kterou budou načítány bonusové body. V případě, že zasíláte objednávku prostřednictvím e-mailu, uveďte v něm Vaše číslo partnerské karty, abychom Vám mohli při fakturaci načíst body. Pokud objednáváte zboží přes náš e-shop, napište číslo karty do kolonky „Číslo bonus karty“. 

 

4. Jak si můžu odměny objednat?

Po přihlášení do klientské zóny se Vám zobrazí po levé straně obrazovky záložky "Věrnostní program", "Nákup poukazů" a "Nákup produktů".

V záložce "Věrnostní program" se Vám zobrazí stav Vašeho bodového konta a přehled produktů, společně s body, které jste za jejich nákup získali. 

V ostatních dvou záložkách se Vám již zobrazí Vaše odměny a počet bodů pro jejich získání - stačí už jen kliknout a vybrat si tu, která se Vám líbí.

 

Kontakt

Iva Pečenková                                                   Petra Petláková, DiS.
                                                     
Kšírova 701/255, 619 00 Brno                         Kšírova 701/255, 619 00 Brno                                          
mobil: +420 725 653 316                                 mobil: +420 725 653 968                                                   
e-mail: iva.pecenkova@elkov.cz                      e-mail: petra.petlakova@elkov.cz