Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

ELKOV servis

„Divize ELKOV servis se specializuje na prodej a půjčovnu nářadí a poskytování služeb, které pomohou zoptimalizovat proces nákupu a uskladnění materiálu v průběhu realizace celé zakázky.“

V nabídce půjčovny je ruční i elektrické nářadí od hobby produktů až po vysoce profesionální nářadí určené pro všechna řemesla, měřicí přístroje a specializované pracovní pomůcky. Další oblastí je výhradní distribuce italských rozvaděčových skříní E.T.A. v ČR, výhradní distribuce měřicích přístrojů Pancontrol a implementace e-kanbanového systému pro řízení materiálového toku zákazníků ELKOV elektro.

Jako klíčovou službu ELKOV servis nabízí zákazníkům mobilní sklady ve čtyřech provedeních, od kovového uzamykatelného vozíku, přes přívěs, dodávku až po kontejner. Využití vhodného typu mobilního skladu a jeho průběžné zásobování, které zajistí ELKOV servis, výrazně zjednoduší a zrychlí pořizovaní materiálu. Nezanedbatelným přínosem je také bezpečnost a mobilita zásob na stavbě či možnost vrátit nepoužitý materiál.

Jsme také k dispozici v rámci nonstop pohotovosti na centrálním skladě pro snadné řešení havarijních situací našich zákazníků. Zajišťujeme i telefonickou zákaznickou podporu se zaměřením na dotazy týkající se stavu objednávky, termínu dodání nebo technických informací k produktům.

 

přejít na stránky

elkovservis.cz

Bc. Tomáš Škrhák

Ředitel divize ELKOV Servis
+420 725 653 300

Bronislav Sáček

Cenové nabídky
+420 725 653 348

Bc. Jiří Mrázek

Obsluha půjčovny
+420 725 653 358

Tomáš Rampula

Obsluha půjčovny
+420 725 653 337