Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Sdělení k opatřením Vlády ČR

Vážení zákazníci,

v souladu s Usnesením vlády ČR ze dne 14. 3. 2020 a ze dne 15. 3. 2020 si Vás dovolujeme informovat o aktuálních opatřeních týkajících se prodeje v provozovnách ELKOV elektro a.s. 

Obchodní společnost ELKOV elektro a.s. omezuje přímý prodej zboží ze skladu. Objednávky jsou přijímány telefonicky, e-mailem, přes e-shop nebo na určeném místě v provozovně, kde se zákazníky zaměstnanec objednávku vyřídí. Osobní odběr zboží probíhá na určeném místě. Telefonické a elektronické kontakty pro zákazníky, kteří mají přidělené obchodní zástupce, zůstávají stejné.

Maloobchodní prodej (tj. prodej spotřebitelům, tedy osobám nakupujícím bez IČO) je na základě uvedených Usnesení vlády ČR po dobu účinnosti těchto usnesení dočasně upraven takto:

Objednávky je možno učinit prostřednictvím e-mailových či telefonických objednávek nebo e-shopu eshop.elkov.cz nebo jiných prostředků komunikace na dálku, tedy není povolen vstup zákazníkům do prodejny či skladu, když je současně v objednávce dohodnut způsob převzetí zboží. Samotné předání zboží je uskutečněno poštovní, kurýrní či obdobnou přepravou. Osobní převzetí je možné pouze po předchozí domluvě na venkovních plochách provozoven ELKOV elektro a.s. Platba je možná pouze kartou ve výdejovém okénku nebo platebním převodem po uhrazení zálohové faktury. Platba v hotovosti není povolena. Kontakty pro objednávky najdete na stránkách: www.elkov.cz/objednavky-zbozi/.

Toto sdělení vydává společnost ELKOV elektro a.s., aby operativně sdělila svým zákazníkům a obchodním partnerům, že naše společnost je nadále v plném provozu s přihlédnutím k přijatým opatřením, která mohou být upravována dle aktuálního vývoje a v souladu s Usneseními vlády.

 

Aktuální informace najdete vždy na našich internetových stránkách www.elkov.cz.

V Brně dne 27. 3. 2020

Michal Vodička, předseda představenstva

Martin Mareš, místopředseda představenstva