Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

ELKOV Kasper team

S novým názvem za stále vysokými cíli

 

Dlouhohodobě nejúspěšnější český tým, 40. místo v celosvětovém srovnání, 20. místo v rámci Europe Tour a 2. místo mezi kontinentálními týmy. Taková jsou konečná čísla uplynulé sezóny cyklistického týmu, se kterým bude naše společnost spjata už čtvrtým rokem. K těmto výsledkům přispělo devět vítězství v UCI závodech, ve kterých zářil především Alois Kaňkovský. Mezi další úspěchy řadíme triumf Dominika Neumana v Českém poháru, titul českého šampiona v silničním závodu na mistrovství Česka a Slovenska v podání Františka Sisra či ovládnutí časovky na stejném podniku díky Janu Bártovi. Posledně jmenovaný slavil úspěch i v časovce v Minsku, kde získal bronz.

Do nové sezóny přichází tento tým z Hradce Králové s několika změnami. Tou na první pohled nejviditelnější je změna názvu na ELKOV Kasper Team. Společnost Kasper tak v názvu nahradila jinou společnost – Author, která ale se spoluprací nekončí a i nadále bude dvorním dodavatelem závodních kol.

A jaké jsou cíle na další sezónu? Podle sportovního ředitele týmu Vladimíra Vávry je hlavní cíl jasný – start na Olympijských hrách v Tokiu 2020. Dále pak obhajoba mistrů republiky, vítězství v UCI závodech a umístění do TOP 3 kontinentálních týmů. O tyto cíle se popere tým v desetičlenné sestavě, v níž oproti loňskému roku chybí Matěj Štibinger, který ukončil závodní činnost. Nahradí jej 23letý Adam Ťoupalík.

Všem členům týmu děkujeme za skvělou reprezentaci nejenom naší společnosti, ale i celé České republiky a těšíme se na nové emoce, zážitky a především úspěchy, které nám přinese rok 2020.

BrychtaJan_Elkov_Kasper_Calpe_20200207_141828_DSC_5826.jpg