Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Siemens Scalance

Každý Simatic potřebuje zdroj Sitop a switch/router Scalance.

Díky kompletní integraci do konceptu vývojového prostředí TIA Portal je projektování se zdroji Sitop a síťovými komponenty Scalance mnohem snadnější, rychlejší a umožňuje optimální monitoring a ucelenou diagnostiku celé Vaší technologie. Ke každému řídícímu systému je většinou potřebné použít i switch a spolehlivý napájecí zdroj. Máme tak možnost dodávat kompletní řešení od jednoho výrobce, který zajistí ucelený systém test.

Průmyslové síťové komponenty Scalance82378183.jpg

Síťové komponenty Scalance (průmyslové switche a routery) jsou základem komunikačních sítí ve výrobní, hybridní i procesní automatizaci. Díky nim můžete přizpůsobit své průmyslové sítě budoucnosti. Produkty Scalance byly speciálně navrženy pro použití v průmyslových aplikacích, proto splňují veškeré požadavky na efektivní průmyslové sítě a sběrnicové systémy. Produkty Scalance vám vždy jednoduše poskytnou to správné řešení, ať už jde o switchování, routování, zařízení pro zabezpečení sítě, vzdálený přístup nebo průmyslovou bezdrátovou komunikaci.

Základní dotazy na specifikaci:

Potřebujete průmyslový switch s managementem?

Volte řadu X-200 (XB-200, XC-200, XP-200) a vyšší. Řady Scalance X-000 a X-100 jsou switche bez managementu.

Potřebujete více metalických portů?

Volte switch s označením, který má poslední dvojčíslí v produktovém označení vyšší. Např. Scalance XC216. Poslední dvojčíslí odpovídá počtu metalických portů

Potřebujete optickou komunikaci? 

Volte switch s označením, které má v názvu produktu označení za pomlčkou. Např. Scalance XC206-2SFP. Číslice za pomlčkou v názvu produktu odpovídá počtu optických portů.


  Vybrané produkty Siemens naleznete v aktuálním akčním letáku

Elkov_akcni_letak_03-2023 final-page-001.jpgElkov_akcni_letak_03-2023 final.jpg


 

Průmyslové zdroje Sitop81588993.jpg

Napájecí zdroje Sitop jsou po celém světě známé pro svou vysokou spolehlivost a schopnost zvládat náročné podmínky v síti. Naše kompletní řada spínaných zdrojů zajistí stejnosměrné napájení 24 V i v rozmezí dalších vstupních napětí. Jedinečné spektrum stejnosměrných záložních zdrojů DC UPS a přídavných modulů zabezpečí dodávky 24 V nejen před problémy v síti, ale i na straně DC. Zdroje Sitop nabízejí prvotřídní účinnost až 95 %. Navíc je možné využít možnosti komplexní podpory celého procesu projektování. Díky kompletnímu začlenění do prostředí TIA Portal prostřednictvím sítě Profinet, napájecí zdroje Sitop představují jedinečnou možnost v oblasti projektování a diagnostiky. Jsou známy pro svou snadnou integraci, špičkovou účinnost a spolehlivost.

Potřebujete mít k dispozici diagnostiku napájecího zdroje?

Objevte možnost diagnostikovat napájecí zdroje Sitop. Pomocí Profinet rozhraní nebo jediného digitálního vstupu můžete vyčítat potřebná diagnostická data a snadno detekovat poruchu napájecího systému.

Znáte výhody elektronického selektivního jištění?

Moduly pro selektivní jištění ochrání Vaši technologii spolehlivěji než konvenční jistící prvky. Díky selektivnímu jištění nedochází při přetížení k nežádoucímu poklesu napájecího napětí. V případě poruchy je proud postiženého obvodu omezen a nedochází k přetížení napájecího zdroje.

Potřebujete zdroj s funkcí zálohovaného napájení 24 V DC?

Napájecí zdroj Sitop můžete doplnit zálohovaným zdrojem UPS 24V a předejít tak neřízenému vypnutí výrobní technologie. Dle potřeb dané aplikace je možné použít jak bateriové, tak bezúdržbové kondenzátorové UPS.

přehled produktů Siemens Scalance a Simatic

Společnost ELKOV elektro je oficiální Siemens partner v oblasti průmyslové automatizace. Pomáháme našim zákazníkům s poradenstvím a správným výběrem produktů s přidanou hodnotou. Pomůžeme Vám se specifikací vhodného produktu, jeho technickým listem a nabídneme Vám nejlepší možný termín dodávky Vámi vybraného komponentu společnosti Siemens.