Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Společně na nové adrese

Stěhujeme se na Praze 9!

Rosteme, ale současné prostory na Praze 9 našemu tempu už nestačí. Rozhodli jsme se proto přestěhovat do větších. Nemíříme však nikam daleko, pouze 6 min jízdy od naší původní pobočky.

 DSC_0387.JPG

Od 15. 2. 2021 na nové adrese:

K Bílému vrchu 3140/20

Praha 9

193 00 

Nově postavená hala se skladovou plochou přes 6 500 m2 na ulici K Bílému vrchu 3140/20 nahradila stávající provozovnu na ulici Náchodská. 

DSC_0238.JPG

V nových prostorách najdete vše potřebné pro elektroinstalaci, od kabelů a vodičů přes jističe, pojistky, domovní přístroje, rozvaděče, hromosvody, jištění, úložný materiál až po nabídku svítidel a zdrojů – skladem máme téměř 20 000 položek.

Své místo má na nové adrese i specializovaná prodejna nářadí – ruční i elektrické nářadí od hobby produktů až po vysoce profesionální nářadí určené pro všechna řemesla a také měřicí přístroje a specializované pracovní pomůcky od renomovaných výrobců – např. WIHA, DEWALT, MILWAUKEE atd.

 Do nové haly je umístěna i výstavka průmyslových a interiérových svítidel a do měsíce bude vybudována největší výstavka vypínačů a zásuvek v Praze. 

DSC_0247.JPG

Spolu s ELKOV elektro sdílí novou halu i společnost VARNET (dceřiná společnost ELKOV elektro), která nabízí kompletní sortiment slaboproudých technologií pro zabezpečení a správu budov. Poskytuje produkty značek PARADOX, JABLOTRON, HIKVISION, DAHUA a další. Zkušení obchodníci společnosti VARNET zákazníkům poskytnou kvalifikovanou technickou a projektovou podporu a pomohou s výběrem vhodné technologie v připravovaném showroomu o velikosti více než 350 m2.K dispozici je také parkování pro 60 aut a nabíjecí stanice pro elektromobily. 

Zatímco ELKOV elektro má v Praze aktuálně tři pobočky (Praha 4, Praha 13 a Praha 9), pro VARNET bude nově otevřená pobočka v Praze Horních Počernicích druhým prodejním místem v hlavním městě. 

 

Provozní doba:

Po-Čt: 7.00-16.00,

Pá: 7.00-15.00