Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Půjčovna nářadí

aktuální katalog ELKOV servis

 

ELKOV půjčovna nářadí = pomocník pro každý krok vašeho podnikání

M18_HCCT-201C--Hero_01.jpg

 

  • první půjčovna specializovaná na elektrikářská řemesla,
  • používáte nejmodernější nářadí na trhu,
  • pro smluvní partnery bez skládání hotovostní kauce,
  • profesionálové zbytečně neutrácí peníze – za nářadí platíte, když ho opravdu potřebujete,
  • pojištění, uskladnění, servis a revize řeší ELKOV elektro za vás.

 

půjčovna


1. června 2016 byla otevřena v prostorách centrálního skladu Půjčovna nářadí. Najdete v ní široké spektrum nářadí a pomůcek, které potřebujete jen několikrát v roce a díky naší půjčovně do nich nemusíte investovat. 

Hlavním pilířem půjčovny je nářadí určené přímo pro elektrikářské řemeslo, např. na přímé vsazování poháněné plynem, tzv. „nastřelování“, AKU děrovačka do plechů na prostupy v rozvaděčích, AKU lisovačka kabelů u Cu až do průměru 300 mm, izolované klíče pro práci pod napětím a AKU stříhání kabelů, které s 2 Ah baterií udělá více jak 100 střihů. Půjčovna také zahrnuje celou řadu protahovacích per v rozsahu 10-200 metrů.

V půjčovně najdete řadu vrtaček, brusek, bouracích kladiv pro vykrytí vašich období, kdy máte více zakázek a to i v AKU provedení. Elektrocentrály do míst, do kterých se nedostanete k napojení, nebo jako zálohu počítače při plánovaném výpadku proudu. Značně obsáhlá je nabídka měřících přístrojů od rotačních laserů k zakládání staveb, až po velmi sofistikované analyzátory sítí.

V půjčovně nechybí ani mechanizace k práci ve výškách. Pro montáž kamer nebo veřejného osvětlení si můžete zapůjčit zvedací plošiny. Pro přípravné zemní práce k pokládání kabelů jsou k dispozici řezačky komunikací a minirýpadla. A pokud chcete svoji zakázku předat v čistotě nebo udělat prázdninový úklid, tak si vyberete i z nabídky čistících přístrojů.

Kompletní přehled strojů a nářadí naleznete i s půjčovným v našem novém katalogu, který je k vyzvednutí v naší půjčovně. Dlouhodobý a trvalý pronájem vám rádi výhodněji zkalkulujeme na požádání.

kompletní přehled rezervací

 

 

 

GX 120-ME.jpg