Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Půjčovna nářadí

  • první půjčovna specializovaná na elektrikářská řemesla,
  • nejmodernější nářadí na trhu,
  • bez skládání hotovostní kauce pro smluvní partnery,
  • profesionálové zbytečně neutrácí peníze – za nářadí platíte, když ho opravdu potřebujete,
  • pojištění, uskladnění, servis a revize řešíme my

e-shop sekce půjčovny nářadí

M18_HCCT-201C--Hero_01.jpg

Půjčovna nářadí ELKOV servis nabízí široké spektrum nářadí a pomůcek, které potřebujete jen několikrát v roce a díky naší půjčovně do nich nemusíte investovat. 

Hlavním pilířem půjčovny je nářadí určené přímo pro elektrikářské řemeslo, např. na přímé vsazování poháněné plynem, tzv. „nastřelování“, AKU děrovačka do plechů na prostupy v rozvaděčích, AKU lisovačka kabelů u Cu až do průměru 300 mm, izolované klíče pro práci pod napětím a AKU stříhání kabelů, které s 2 Ah baterií udělá více jak 100 střihů. Půjčovna také zahrnuje celou řadu protahovacích per v rozsahu 10-200 metrů.

V půjčovně naleznete řadu vrtaček, brusek, bouracích kladiv pro vykrytí vašich období, kdy máte více zakázek a to i v AKU provedení. Elektrocentrály do míst, do kterých se nedostanete k napojení, nebo jako zálohu počítače při plánovaném výpadku proudu. Nabízíme i měřicí přístroje od rotačních laserů k zakládání staveb, až po velmi sofistikované analyzátory sítí.

V půjčovně nechybí ani mechanizace k práci ve výškách. Pro montáž kamer nebo veřejného osvětlení je možné zapůjčit si zvedací plošiny. Pro přípravné zemní práce k pokládání kabelů jsou k dispozici řezačky komunikací a minirýpadla. Pro předání zakázky v čistotě či pro velký prázdninový úklid jsou k dispozici profesionální čisticí přístroje.

GX 120-ME.jpg

více na elkovservis.cz/půjcovna-naradi