Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Lighting studia

V našich studiích nabízíme více než jen samotná svítidla. Tým zkušených pracovníků poradí nebo přímo navrhne řešení dle možností, potřeb i vkusu. Stanou se průvodcem procesu, na jehož konci budete odcházet s ideální variantou osvětlení pro váš interiér. 

Světelné návrhy jsou vždy šité na míru interiéru, přání a v neposlední řadě také cenovým možnostem. Světlo už dávno není pouze funkčním prvkem uprostřed místnosti. Svým umístěním, intenzitou či barvou dotváří atmosféru celého prostoru a zlepšuje pocit pohodlí, náladu i výkonnost. Správně zvolené světlo navíc dokáže šetřit také zdraví.


„Světelná studia společnosti ELKOV elektro a.s. jsou otevřena pro již registrované, ale i nově příchozí zákazníky.“


Každé z našich studií nabízí široké portfolio interiérových a exteriérových svítidel světových i tuzemských značek k zhlédnutí přímo na místě. Stropní, závěsná či nástěnná svítidla, lustry, stojací i stolní lampy nebo vánoční osvětlení – jednotlivě nebo kombinovatelné do celých sérií. Díky velkým skladovým kapacitám je možné mnohé z nich rovnoui odnést.

 lighting-studio-Praha-800x300.jpg

Pravidelně vydáváme KATALOG SVÍTIDEL, který prezentuje nejnovější trendy v osvětlení a také představuje svítidla, která lze u nás nalézt skladem. Kromě svítidel v katalogu lze nalézt i stropní ventilátory vhodné pro ochlazení v letních měsícíh.

Pro architekty, projektanty a elektromontážní firmy nabízíme výběr svítidel přímo z katalogů českých i zahraničních výrobců s dodávkou na místo určení s možností montáže.