Prodejce elektromateriálu KLADNO

09. 02. 2024 | Pobočka: Kladno

✅ Hledáte zaměstnání bez směnného provozu které kombinuje maloobchod i velkoobchod? Máte praxi nebo vzdělání v elektro oboru, zvládáte základy práce na PC a je na Vás spoleh? Pak Vám bude stačit chuť pracovat a učit se novým věcem.

Na naši pobočku v Kladně hledáme nového kolegu ?♂️ nebo kolegyni ?♀️ na pozici prodejce elektromateriálu. .

Místo pracoviště: Trojanova 124, Kladno

Náplň práce

  • Asistovaný prodej elektroinstalačního materiálu našim zákazníkům.
  • Komunikace se zákazníky.
  • Vychystávání zboží na základě požadavků obchodního oddělení.
  • Příjem, kontrola a naskladnění přijatého zboží od dodavatelů.
  • Kontrola vychystaného materiálu před expedicí ze skladu.
  • Práce se čtečkou a interním systémem.

Požadujeme

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického směru, elektro (výhodou).
  • Znalost elektromateriálu (výhodou).
  • Znalost práce na PC.
  • Orientace na zákazníka.
  • Samostatnost, pečlivost, spolehlivost.
  • Manuální zručnost a fyzická zdatnost.

Nabízíme

  • Jistotu - zázemí silné a stabilní české společnosti.
  •  Work-life balance – 5 týdnů volna.
  • Prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů.
  • Férový a transparentní přístup.
  • Příspěvky – stravenkový paušál ve výši 107Kč a před létem vyplácíme ještě příspěvek na dovolenou.
  • Odměny – zaměstnancům pravidelně vyplácíme odměny podle hospodářského výsledku firmy.
  • Cafeterie – využíváme systému Edendred.

Termín nástupu

  • Ihned nebo dle dohody

V případě zájmu nám prosím zašlete profesní životopis. Pokud se Vám do 30 dnů neozveme, dali jsme přednost uchazečům, kteří lépe vyhovovali požadavkům naší společnosti. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.