Skladník specialista pro fotovoltaiku

27. 02. 2024 | Pobočka: Brno - Kšírova

Do týmu divize ELKOV energy  hledáme nového kolegu na pozici Skladníka specialisty pro fotovoltaiku. Nový kolega bude mít na starost skladovou část divize a bude úzce spolupracovat s obchodními zástupci a techniky. Nabízíme pracovní příležitost v růstovém odvětví fotovoltaiky a eMobility a možnost kariérního postupu.

Jak by vypadala Vaše náplň práce?

  • Vychystávání zboží ze skladu pro naše pobočky a zákazníky.
  • Komunikace se zákazníky.
  • Vedení skladové evidence v interním systému.
  • Práce se čtečkou a manipulační technikou.
  • Fyzická inventura skladových zásob.
  • Udržování pořádku na pracovišti.

Požadujeme

  • Chuť pracovat v oboru elektro.
  • Komunikativnost a pečlivost.
  • Spolehlivost, pracovitost a chuť se učit novým věcem.
  • Znalost práce na PC.
  • Fyzickou zdatnost a manuální zručnost.

Nabízíme

  • Jistotu - zázemí silné a stabilní české společnosti.
  • Work-life balance – 5 týdnů volna.
  • Prostor pro seberealizaci a uplatnění vlastních nápadů.
  • Férový a transparentní přístup.
  • Příspěvky – stravenkový paušál ve výši 107Kč a před létem vyplácíme ještě příspěvek na dovolenou.
  • Odměny – zaměstnancům pravidelně vyplácíme odměny podle hospodářského výsledku firmy.
  • Cafeterie – využíváme systému Edendred.