Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Školení Siemens

Nové LOGO! 8.4, TIA portál a nové SIMATIC Unified Basic panely

Zveme vás na workshop, na kterém vám produktoví specialisti společnosti Siemens prozradí novinky v oblasti mikro automatizace. Jedná se především o nové LOGO! 8.4 a o novou řadu vizualizačních panelů Unified Basic. Také vstoupíme do TIA portálu a prakticky si vyzkoušíme programování SIMATIC S7-1200 včetně simulace.

WinCC-Unified-Family-Keyvisual_original.jpg

Termíny

Brno

  • 25. března 2024 od 9.00 do 15.00 (kapacita naplněna)

Místa

  • Brno – zasedací místnost přístavby ELKOV elektro v Brně (Sokolova 701/1f, Brno)

Školení je ZDARMA

Určeno primárně pro registrované zákazníky společnosti ELKOV elektro. Kapacita je omezena na 25 míst.

registrace byla ukončena

Program

  • 9.00–12.00 | Nové LOGO! 8.4 a programování v TIA portálu
    Podíváme se na novinky v našem nejmenším řídicím systému LOGO! 8.4, vytvoříme si vlastní webovou stránku v LOGO! Web Editoru a také si vyzkoušíme konfiguraci všestranného komunikačního modulu LOGO! CIM. V závěru dopolední části si ukážeme praktické tipy a triky při práci v TIA portálu.

  • Pauza na oběd
  • 13.00–15.00 | Nové SIMATIC Unified Basic panely
    V rámci tohoto kurzu se podíváme na novou generaci Basic panelů. Tyto inovativní panely přinášejí jedinečnou kombinaci výkonu, efektivity a spousty nových funkčností. V rámci kurzu budete mít možnost sami si vyzkoušet vytvořit jednoduchý projekt a otestovat jej. 

 

Podmínky pro všechny kurzy: ideálně vlastní PC s administrátorskými právy a nainstalovaným SW v podobě LOGO! Soft Comfort a LOGO! Web Editor, rovněž TIA portal V19 a PLC SIM, který je ke stažení a k otestování na 21 dní zdarma: https://support.industry.siemens.com/cs/document/109820994/simatic-step-7-inkl-safety-s7-plcsim-and-wincc-v19-trial-download?dti=0&lc=en-AO

 

Po dobu školení bude zajištěno občerstvení.

  

Zaregistrovaná přihláška je závazná. Při neúčasti závazně přihlášené osoby je možné vyslat náhradníka. Potvrzením registrace dáváte souhlas s obchodními podmínkami a se zpracováním osobních údajů.