Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Oddělení nářadí

Oddělení nářadí nabízí kompletní výběr síťového, aku a hydraulického nářadí. Pod značkami DeWALT, MILWAUKEE, XTLine a dalších, můžete najít celou řadu strojů - úhlové brusky, vrtačky s příklepem i bez, šroubováky – i gyroskopické, kombinovaná a vrtací kladiva, pro elektrikáře tolik důležité drážkovací frézy, dále kotoučové, přímočaré nebo mečové pily. Součástí nabídky jsou také akumulátorové svítilny, staveništní rádia, horkovzdušné pistole a široká nabídka laserů. Portfolio doplňují průmyslové vysavače nebo čisticí a mycí technika Kärcher.

V příslušenství, zastoupeném značkami Stanley Black & Decker, DeWALT, MILWAUKEE, RUKO, najdete rozsáhlou řadu vrtáků, brusných kotoučů, diamantových kotoučů, sad bitů, korunek a mnoho dalšího.

Specializované nářadí pro elektrikáře zastupuje značka NG elektro, GPH sortiment lisovacích kleští, FLUKE měřicí technika, RUNPOTEK a Canfor nabízí protahovací pera a příšlušenství.

Značky Stanley Black & Decker, Wiha, NG TOOL a Knipex, zaměřené na ruční nářadí, zastupují sortiment kleští, šroubováků, úložných pořadačů, pracovních brašen nebo vodotěsných pořadačů. V nabídce jsou k dispozici od jednotlivých kusů po kompletně vybavené sety, případně samostatné kufry připravené k vybavení dle vlastních požadavků.

Nedílnou součástí sortimentu v oddělení nářadí jsou také osobní ochranné pracovní prostředky a pomůcky zajišťující bezpečnost a ochranu zdraví při práci. Zástupci v této kategorii jsou 3M a Canis.

V sortimentu najdete i specializované ochranné pomůcky pro vysoké napětí - helmy, sluchátka, rukavice či brýle značek PRO8 a Elektropomůcky Pardubice.

V nabídce máme také spojovací materiál, např. Fischer, HL systém nebo HPM tec.

V oddělení nářadí si můžete ale zakoupit řadu dalšího sortimentu. Najdete zde pájky, popisovače, zahradní nářadí jako je lopata, hrábě, dále míchačky, autokosmetiku nebo čisticí prostředky.  

Nechybí lepidla, spreje, stavební hmoty, montážní pěny, tmely a silikony. Nedílnou součástí je i pasivní protipožární ochrana – certifikovaná řada produktů pro protipožární ochranu Den Braven.

Pokud jste cokoli v sortimentu nenašli, neváhejte a kontaktujte nás na mailu naradi@elkov.cz nebo telefonu +420 725 653 378, Marek Šenkýř.

Umíme to zařídit!

 oddeleni_prodeje_naradi_small.jpg

Veškeré profi nářadí si můžete zakoupit nebo půjčit, kontaktujte nás!

brožura Oddělení nářadí v ELKOV elektro ke stažení

 

ELKOV elektro - Oddělení nářadí

Brno, Sokolova 701/1f


Otevírací doba

Po - Pá: 6.30 - 16.30 hod.

So: 8:00 - 13:00

 

Ondřej Fiala

obchodně technický zástupce Praha-Stodůlky (západ ČR)
+420 725 653 396

Petr Pajer

obchodně technický zástupce pro Prahu a východní Čechy
+420 725 653 995

Marek Šenkýř

obchodní zástupce
+420 725 653 986