Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

Oddělení nářadí

V oddělení vám nabízíme kompletní nabídku síťového a AKU nářadí. Pod značkami DeWALT, MILWAUKEE a AEG můžete najít celou řadu nářadí. Nechybí úhlové brusky, vrtačky s příklepem i bez, šroubováky – i gyroskopické, kombinovaná a vrtací kladiva, pro elektrikáře tolik důležité drážkovací frézy, dále kotoučové, přímočaré nebo mečové pily. Součástí nabídky jsou také akumulátorové svítilny, staveništní rádia, horkovzdušné pistole a široká nabídka laserů. Portfolio doplňují průmyslové vysavače a autovysavače.

V příslušenství, zastoupeném značkou DeWALT, najdete rozsáhlou řadu vrtáků, brusných kotoučů, diamantových kotoučů, sad bitů, korunek a mnoho dalšího.

                                                               

 e-shop >>>


Ze specializovaného nářadí pro elektrikáře zastupuje značka GPH sortiment lisovacích kleští, FLUKE měřicí techniku a RUNPOTEK protahovací pera.

Značky Stanley, Wiha, NG TOOL a Knipex, specializované na ruční nářadí, zastupují sortiment kleští, šroubováků, úložných pořadačů, pracovních brašen nebo vodotěsných pořadačů. V nabídce jsou k dispozici od jednotlivých kusů po kompletně vybavené sety včetně kufrů.

Nedílnou součástí sortimentu v oddělení nářadí jsou také ochranné pomůcky a produkty na ošetření lehkého poranění. Společnost 3M, zastoupená v našem oddělení, má mnohaleté zkušenosti s jejich vývojem a výrobou. V sortimentu najdete helmy, sluchátka, rukavice, rozsáhlou nabídku brýlí (s LED, nemlžící se, UV odolné atd.) se zvýšenou odolností skel proti nárazu částic. Na pracovišti jistě každý ocení „sekundové lepidlo“ na lehké oděrky.
 oddeleni_prodeje_naradi_small.jpg
V oddělení nářadí si můžete zakoupit řadu dalšího sortimentu, od pájek přes popisovače až po lepidla a tmely. V budoucnu náš sortiment rozšíříme také o autokosmetiku a čisticí prostředky.

Veškeré profi nářadí si můžete zakoupit nebo půjčit, kontaktujte nás!

Brožura Oddělení nářadí v ELKOV elektro ke stažení

ELKOV elektro - Oddělení nářadí

Brno, Kšírova 255


Otevírací doba

Po - Pá:

6.30 - 16.30 hod.

Jaroslav Matuška

oddělení nářadí
+420 725 653 328

Bronislav Sáček

Cenové nabídky
+420 725 653 348

Ondřej Fiala

Obchodně technický zástupce
725 653 396

 


 

Představení dodavatelů nářadí:

DeWALT

Společnost, která má více než 90 let zkušeností v oblasti navrhování a výroby špičkového nářadí pro profesionální uživatele, představuje výkon, inovaci a spolehlivost. Pro nářadí pod značkou DeWALT je garantována odolnost: jsou navržena tak, aby překonala očekávání profesionálních řemeslníků. Jsou testována v nejextrémnějších stavebních podmínkách.
Pověst společnosti DeWALT v oblasti kvality byla získána ze závazku společnosti poskytovat nejlepší výrobky, které splňují nejvyšší nároky v oblasti odolnosti a ochrany koncového uživatele. 
Společnost DeWALT dodává kompletní řešení pro aplikace v moderním stavebnictví, které zahrnují elektrické nářadí s napájecím kabelem i nářadí napájená baterií, pilové kotouče a pilové listy, příslušenství pro elektrické nářadí, příslušenství pro odsávání prachu, kufry a vozíky, lasery a další zařízení. Společnost DeWALT také disponuje jednou z nejrozsáhlejších servisních a opravárenských sítí na světě.

Milwaukee Electric Tool Corporation

Celosvětově přední výrobce a prodejce Heavy-Duty elektrického ručního nářadí a příslušenství pro profesionální uživatele. Milwaukee V28™ lithium-ion aku systém je další revolucí v aku nářadí. Jako první v Li-Ion technologii má výkon o 40 - 50 % větší a dobu práce na jedno nabití 2x delší než má akumulátor 18 V NiCd stejné hmotnosti. Inovace pokračuje i v současnosti řadou šroubováků/vrtaček a příklepových vrtaček. Systém aku nářadí M12 a M18, který dodává výkon, rychlost, moment a životnost nezbytnou pro profesionální využití.
Výzkum potřeb zákazníků, CAD konstrukce, náročné testování životnosti a spolehlivosti v sídle společnosti, rychlý vývoj prototypů a testování v terénu,  uvedení finálního výrobku na trh, to vše je standard Milwaukee a na to všechno je společnost Milwaukee hrdá!  Stejně jako na své renomé dodavatele inovativních a kvalitních výrobků.

NG ELEKTRO TRADE

Je dodavatel vysoce kvalitního nářadí, které je určené hlavně pro profesionály. Nářadí je vyráběno u výrobců s dlouholetou tradicí. Tuto prvotřídní kvalitu denně prověřují milióny profesionálů na celém světě, a proto odpovídá nejvyšším požadavkům na ergonomii a výkon.
V naší široké nabídce profesionálního nářadí najde každý řemeslník nezbytné pomocníky pro svou každodenní práci. Při sestavování celého sortimentu byl kladen důraz na kvalitu a životnost nářadí, neboť stále platí: „kvalitní nářadí je základem kvalitní práce“. Záruka kvality je dána původem výroby nářadí ze SRN.

Wiha

Kde vznikají dobré nápady a inovativní řešení? Vznikají v praxi, při práci uživatelů. Rozpoznat, pochopit a realizovat potřeby vyžaduje nejen technické know-how, ale i pohled na celek a smysl pro detail. Už více než 70 let se mohou zákazníci Wiha spoléhat na naše praktické aplikace a smysl pro řešení, která usnadňují práci. 
Wiha, výrobce profesionálního ručního nářadí, které pracuje pro Vás.

STANLEY

Ať jste maloobchodní prodejce hledající výrobky nejvyšší kvality pro své zákazníky, nebo zkušený koncový uživatel hledající pro sebe to nejlepší nářadí, STANLEY je zde pro Vás.
STANLEY se hrdě hlásí ke své tradici průmyslové dokonalosti. Neustále testujeme, nově konstruujeme a zdokonalujeme naše výrobky, abychom zajistili jejich kvalitu a maximální funkčnost. Naším cílem je zůstat nejlepší na světě v tom, co děláme, a víme, že totéž od značky STANLEY právem očekávají její zákazníci.

Knipex

Nezávislý a tradiční rodinný podnik specializující se na výrobu vysoce kvalitních kleští. 
Jako výrobce známé a uznávané značky máme vysoké nároky na kvalitu, které se uplatňují na všechny naše výrobky a služby. Chceme důsledně naplňovat a neustále obnovovat důvěru kladenou v nás i naši značku.

AEG POWERTOOLS

Společnost se zavazuje, že bude stavět na svém dědictví a bude dnes i v budoucnu dodávat skvělá, vysoce výkonná a inovativní pracovní řešení pro profesionální řemeslníky.
Úspěšný rebranding pod vedením skupiny TTI nyní rychlým tempem směřuje k dalším průkopnickým metám. Značka AEG POWERTOOLS tak bude i nadále naplňovat své základní poslání: „Výkonní profesionálové od roku 1898.“

3M

Výrobní společnost působící v řadě oblastí po celém světě: za použití jejích špičkových technologií vzniká na 50 000 různých produktů a výrobků pro kancelář, komerční grafiku, elektro a telekomunikace, zdravotnictví, automobilový průmysl či bezpečnost a ochranu. 3M je nadnárodní společnost, jejíž divize vzájemně spolupracují na vývoji, výrobě a marketingové podpoře všech produktů.

RUNPOTEC (Nástroje a pomůcky pro protahování kabelů)

Mladý dynamický tým se sídlem v Rakousku, který během 7 let vyvinul revoluční mechanickou protahovací pistoli RT 2008. Firma vlastní 5 patentů, platných v Evropě a 4 patenty platné v celém světě. Kromě RT 2008 má firma v nabídce RUNPOTEC 3násobně kroucená protahovací pera ze speciálního plastu a se speciální patentovanou špičkou RunpoGleiter a další pomůcky pro pohodlné protahování kabelů.

ROLL..PROFI (Odvíječky kabelových cívek a svazků)

Johannes Lübbering před 35 lety vyrobil v Německu první odvíječku kabelových cívek. Začal tak triumfální úspěch celé rodiny produktů pod registrovaným názvem Roll..Profi®. I když byla často kopírována, odvíječka vyrobená firmou Lübbering proslula jako „Original“ – a tím zůstává dodnes. V průběhu času byly provedeny menší změny, které vedly ke zlepšení. Princip fungování ale úspěšně pokračuje a je oceňován uživateli po celém světě.
Spolu s odvíječkou Original i celá řada dalších produktů Roll..Profi® umožňuje rychlé, bezpečné a hlavně jednoduché odvíjení kabelu z cívky či svazku nebo např. ohebné hadice tzv. husí krky.