Velkoobchod elektromateriálem a svítidly

AKTUALIZOVALI JSME NABÍDKU AKČNÍCH PRODUKTŮ!

K dosavadní nabídce jsme přidali další a nyní můžete vybírat z téměř 50 produktů. Od základních pracovních nástrojů přes chemické prostředky až po profesionální nářadí.

  • Akční ceny exkluzivně pro členy Klubu ELKOV
  • Téměř 50 produktů se slevou 18 - 26 %
  • Možnost částečné či úplně úhrady nasbíranými body

přehled akčních produktů (akční ceny se zobrazí po přihlášení)

Co jsou akční produkty v rámci Klubu ELKOV?

Jedná se o další z výhod členství ve věrnostním programu Klub ELKOV. Pouze pro členy Klubu bylo zlevněno až 50 praktických produktů o 18 až 26 %.

Kde je naleznu?

Přehled aktuálních akčních produktů naleznete po přihlášení na eshop.elkov.cz/vernostni-program. Pokud jste registrováni ve věrnostním programu (na e-shopu), u zlevněných položek je automaticky uvedena akční cena (bez DPH).

Jakým způsobem je můžu zakoupit?

Stejně jako jakoukoliv jinou položku v nabídce ELKOV elektro – přes e-shop, e-mailem, telefonicky či osobně na kterékoliv pobočce ELKOV elektro. Ve všech případech platí stejná podmínka, tedy členství v Klubu ELKOV, cena se na základě toho upraví automaticky.

Můžu je proměnit za nasbírané body?

Ano, stejně jako jakoukoliv jinou položku v nabídce ELKOV elektro, i tyto akční produkty můžete proměnit za vámi nasbírané body. Můžete tak učinit po přihlášení na e-shopu eshop.elkov.cz. V poslední fázi nákupního košíku můžete zvolit, kolik chcete za daný nákup uplatnit bodů.

 


Akce trvá od 1. 4. 2020 do 30. 6. 2020

Snížené ceny platí pouze pro registrované zákazníky Klubu ELKOV. Není určeno pro další prodej. Uvedené ceny jsou konečné a nevztahují se na ně žádné další slevy. Platí pro zákazníky bez pohledávek po splatnosti.