Výrobce: HAGER
Kód produktu: 83712856 Zkopírováno
Kód dodavatele: WXD070P Zkopírováno
EAN: 3250610004074 Zkopírováno
Hloubka: 6 mm
Výška: 45 mm
Šířka: 45 mm
RAL (podobné): 9016
K vyzvednutí na pobočkách na objednání
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Na objednání u dodavatele |
| Hradec Králové | Na objednání u dodavatele |
| Hustopeče | Na objednání u dodavatele |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Na objednání u dodavatele |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Na objednání u dodavatele |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Na objednání u dodavatele |
| Prostějov | Na objednání u dodavatele |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Na objednání u dodavatele |
| Třebíč | Na objednání u dodavatele |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Na objednání u dodavatele |
Nyní s DPH: 185,29 Kč
Cena bez DPH: 153,13 Kč
Cena za ks bez DPH: 153,13 Kč
Kryt HAGER Berker WXD070P pro dotykový stmívač WXF070 ve formátu 45×45 mm, v bílém lesklém provedení RAL 9016.
Kryt HAGER Berker WXD070P je určený pro dotykový stmívač WXF070 a je vyroben z polykarbonátu v bílém lesklém provedení (RAL 9016). Má rozměry 45 × 45 mm, je vhodný pro zapuštěnou montáž a nabízí krytí IP20. Kryt splňuje požadavky RoHS a REACH a je vyroben z materiálu bez halogenů.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Hloubka | 6 mm |
| Výška | 45 mm |
| Šířka | 45 mm |
| RAL (podobné) | 9016 |
| Druh upevnění | Zaklapnutí |
| Typ povrchu | Lesklý |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Povrchová ochrana | Bez ošetření |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Bílá |
| Bezhalogenové | Ano |
| Montáž pod omítku | Ano |
| Pevnost v rázu | IK03 |
| Textové pole/popisovací plocha | Ne |
| S montážní mřížkou | Ne |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Se sklopným víkem | Ne |
| Transparentní | Ne |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Hloubka | 6 mm |
| Výška | 45 mm |
| Šířka | 45 mm |
| RAL (podobné) | 9016 |
| Druh upevnění | Zaklapnutí |
| Typ povrchu | Lesklý |
| Kvalita materiálu | Termoplast |
| Povrchová ochrana | Bez ošetření |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Materiál | Plast |
| Barva | Bílá |
| Bezhalogenové | Ano |
| Montáž pod omítku | Ano |
| Pevnost v rázu | IK03 |
| Textové pole/popisovací plocha | Ne |
| S montážní mřížkou | Ne |
| Antibakteriální úprava | Ne |
| Se sklopným víkem | Ne |
| Transparentní | Ne |