Výrobce: OSRAM
Kód produktu: 83711142 Zkopírováno
Kód dodavatele: 4099854536656 Zkopírováno
EAN: 4099854536656 Zkopírováno
Světelný zdroj: LED nevyměnitelná
Se světelným zdrojem: Ano
Vhodné pro počet žárovek: 0
Druh napětí: DC
Ihned k vyzvednutí v Brno - Kšírova (centrála)
Ihned k odeslání 5 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 5 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 413,63 Kč
Cena bez DPH: 341,84 Kč
Cena za ks bez DPH: 341,84 Kč
Dětská dotyková noční lampička LEDVANCE OSRAM NIGHTLUX TOUCH Rabbit RGBW 2,5W USB dobíjecí
Roztomilé dětské noční světlo OSRAM NIGHTLUX TOUCH Rabbit vytváří v dětském pokoji klidnou a bezpečnou atmosféru. Díky měkkému RGBW osvětlení a dotykovému ovládání je ideální pro usínání, noční orientaci i jemné noční světlo bez oslnění. Svítidlo ve tvaru králíčka se snadno ovládá pouhým dotykem a umožňuje volbu barvy i intenzity světla. Díky nabíjecí baterii s USB připojením lze lampičku pohodlně dobíjet a používat bez připojení k síti.
Nightlux Touch Rabbit je navržena z lehkého a bezpečného plastu, vhodného pro děti. Díky nízkému příkonu 2,5 W a příjemnému světelnému toku 20 lm poskytuje dostatek světla pro orientaci, aniž by rušila spánek. Lze ji umístit na noční stolek, polici nebo dětskou komodu. Vhodná pro děti od tří let.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Světelný zdroj | LED nevyměnitelná |
| Se světelným zdrojem | Ano |
| Vhodné pro počet žárovek | 0 |
| Druh napětí | DC |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Jmenovité napětí | 5 - 5 V |
| S ochranným krytem | Ano |
| S vypínačem | Ne |
| S konektorem CEE | Ne |
| Automatické navíjení kabelu | Ne |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Třída ochrany | III |
| Výkon | 2.5 W |
| Barva světla | Červená |
| Teplota barvy | 3000 - 3000 K |
| Index podání barev (CRI) | 80-89 (třída 1B) |
| Se závěsnými háky | Ne |
| S držákem | Ne |
| S nabíjecí stanicí | Ne |
| Délka | 116 mm |
| Výška/hloubka | 170 mm |
| Šířka | 116 mm |
| Jmenovitý světelný tok dle IEC 62722-2-1 | 20 - 20 lm |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Světelný zdroj | LED nevyměnitelná |
| Se světelným zdrojem | Ano |
| Vhodné pro počet žárovek | 0 |
| Druh napětí | DC |
| Napájecí zdroj | Baterie |
| Jmenovité napětí | 5 - 5 V |
| S ochranným krytem | Ano |
| S vypínačem | Ne |
| S konektorem CEE | Ne |
| Automatické navíjení kabelu | Ne |
| Krytí (IP) | IP20 |
| Třída ochrany | III |
| Výkon | 2.5 W |
| Barva světla | Červená |
| Teplota barvy | 3000 - 3000 K |
| Index podání barev (CRI) | 80-89 (třída 1B) |
| Se závěsnými háky | Ne |
| S držákem | Ne |
| S nabíjecí stanicí | Ne |
| Délka | 116 mm |
| Výška/hloubka | 170 mm |
| Šířka | 116 mm |
| Jmenovitý světelný tok dle IEC 62722-2-1 | 20 - 20 lm |