Výrobce: OBO BETTERMANN
Kód produktu: 81788424 Zkopírováno
Kód dodavatele: 2024912 Zkopírováno
EAN: 4012196563289 Zkopírováno
Druh závitu: Metrický
Jmenovitý průměr závitu metrický/PG: 25
Stoupání závitu: 1.5 mm
Délka závitu: 11 mm
Ihned k vyzvednutí v Brno - Kšírova (centrála)
Ihned k odeslání 5 ks
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Ihned k vyzvednutí 5 ks |
| Brno - Řečkovice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Blansko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Bystřice nad Pernštejnem | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Čáslav | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Česká Třebová | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hradec Králové | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Hustopeče | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Chotěboř | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Jevíčko | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kladno | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Kroměříž | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Liberec | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Pardubice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 13 - Stodůlky | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 4 - Spořilov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Praha 9 - Horní Počernice | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Prostějov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Rychnov nad Kněžnou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Sokolov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Svitavy | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Šenov u Nového Jičína | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Tišnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Trutnov | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Třebíč | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Uherské Hradiště | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Velké Meziříčí | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Vysoké Mýto | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zábřeh | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zastávka u Brna | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Zlín | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
| Žďár nad Sázavou | K vyzvednutí do 2 pracovních dnů |
Nyní s DPH: 675,63 Kč
Cena bez DPH: 558,37 Kč
Cena za ks bez DPH: 558,37 Kč
OBO BETTERMANN 2024912 Kabelová vývodka, dělitelná dělitelná M25, PC, světle šedá
Dělitelná vývodka V-TEC TB.. zaručuje stejně jako všechny ostatní kabelové vývodky V-TEC spolehlivé utěsnění kabelů. Dělitelná kabelová vývodka umožňuje rychle abezproblémově nainstalovat například kabely osazené konektory nebo funkční kabely.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh závitu | Metrický |
| Jmenovitý průměr závitu metrický/PG | 25 |
| Stoupání závitu | 1.5 mm |
| Délka závitu | 11 mm |
| Pro průměr kabelu | 5 - 7 mm |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Polykarbonát |
| Bezhalogenové | Ano |
| Vyztuženo skleněnými vlákny | Ne |
| Krytí (IP) | IP67 |
| Barva | Světle šedá |
| Ochrana proti ohybu | Ne |
| S pojistnou maticí | Ano |
| Provedení | Rovné |
| Vícenásobná těsnicí vložka | Ne |
| Šroubení pro ploché kabely | Ne |
| Druh těsnění | Těsnicí kroužek |
| Dělitelná vývodka | Ano |
| Teplota použití | -20 - 80 °C |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu | Ne |
| Provedení EMC | Ne |
| Odolné proti nárazům | Ano |
| Odlehčení tahu | Ne |
| Pro výbušnou zónu plynu | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu | Bez |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Druh závitu | Metrický |
| Jmenovitý průměr závitu metrický/PG | 25 |
| Stoupání závitu | 1.5 mm |
| Délka závitu | 11 mm |
| Pro průměr kabelu | 5 - 7 mm |
| Materiál | Plast |
| Kvalita materiálu | Polykarbonát |
| Bezhalogenové | Ano |
| Vyztuženo skleněnými vlákny | Ne |
| Krytí (IP) | IP67 |
| Barva | Světle šedá |
| Ochrana proti ohybu | Ne |
| S pojistnou maticí | Ano |
| Provedení | Rovné |
| Vícenásobná těsnicí vložka | Ne |
| Šroubení pro ploché kabely | Ne |
| Druh těsnění | Těsnicí kroužek |
| Dělitelná vývodka | Ano |
| Teplota použití | -20 - 80 °C |
| Provedení testované ohledně nebezpečí výbuchu | Ne |
| Provedení EMC | Ne |
| Odolné proti nárazům | Ano |
| Odlehčení tahu | Ne |
| Pro výbušnou zónu plynu | Bez |
| Pro výbušnou zónu prachu | Bez |