Výrobce: SHELLY
Kód produktu: 83480137 Zkopírováno
Kód dodavatele: 3800235268018 Zkopírováno
EAN: 3800235268018 Zkopírováno
Bluetooth: Ano
Napájení: 110-240V
Rozměry: 18,5 mm x 89,5 mm x 68,5 mm
LAN přípojka: Ano
Ihned k vyzvednutí na 10 pobočkách
Na objednání u dodavatele
| Pobočka | Dostupnost |
|---|---|
| Brno - Kšírova (centrála) | Na objednání u dodavatele |
| Brno - Řečkovice | Na objednání u dodavatele |
| Blansko | Na objednání u dodavatele |
| Bystřice nad Pernštejnem | Na objednání u dodavatele |
| Čáslav | Na objednání u dodavatele |
| Česká Třebová | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
| Hradec Králové | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
| Hustopeče | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
| Chotěboř | Na objednání u dodavatele |
| Jevíčko | Na objednání u dodavatele |
| Kladno | Na objednání u dodavatele |
| Kroměříž | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
| Liberec | Na objednání u dodavatele |
| Pardubice | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
| Praha 13 - Stodůlky | Na objednání u dodavatele |
| Praha 4 - Spořilov | Na objednání u dodavatele |
| Praha 9 - Horní Počernice | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
| Prostějov | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
| Rychnov nad Kněžnou | Na objednání u dodavatele |
| Sokolov | Na objednání u dodavatele |
| Svitavy | Na objednání u dodavatele |
| Šenov u Nového Jičína | Na objednání u dodavatele |
| Tišnov | Na objednání u dodavatele |
| Trutnov | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
| Třebíč | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
| Uherské Hradiště | Na objednání u dodavatele |
| Velké Meziříčí | Na objednání u dodavatele |
| Vysoké Mýto | Na objednání u dodavatele |
| Zábřeh | Na objednání u dodavatele |
| Zastávka u Brna | Na objednání u dodavatele |
| Zlín | Na objednání u dodavatele |
| Žďár nad Sázavou | Ihned k vyzvednutí 1 ks |
Nyní s DPH: 1 911,35 Kč
Cena bez DPH: 1 579,63 Kč
Cena za ks bez DPH: 1 579,63 Kč
Shelly Pro 1PM je inteligentní spínač s možností montáže na lištu DIN a měřením výkonu.
K Shelly Pro 1PM lze přistupovat, ovládat a monitorovat jej na dálku z jakéhokoli místa, kde má uživatel připojení k internetu, pokud je zařízení připojeno k Wi-Fi routeru a internetu. Zařízení Shelly Pro 1PM má vestavěné webové rozhraní, které lze použít ke sledování a ovládání zařízení a k úpravě jeho nastavení.
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Bluetooth | Ano |
| Napájení | 110-240V |
| Rozměry | 18,5 mm x 89,5 mm x 68,5 mm |
| LAN přípojka | Ano |
| Bezdrátové | Ano |
| Počet kanálů | 1 |
| Kompatibilní s WiFi | Ano |
| Spotřeba energie v provozu | 3 W |
| Inteligentní zapnutí, vypnutí | Ano |
| Název parametru | Hodnota |
|---|---|
| Bluetooth | Ano |
| Napájení | 110-240V |
| Rozměry | 18,5 mm x 89,5 mm x 68,5 mm |
| LAN přípojka | Ano |
| Bezdrátové | Ano |
| Počet kanálů | 1 |
| Kompatibilní s WiFi | Ano |
| Spotřeba energie v provozu | 3 W |
| Inteligentní zapnutí, vypnutí | Ano |